Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

21 Kasım 2014 Dizi Reyting Sonuçları Dizi Reyting Sıralamasi

21 Kasım 2014 Dizi Reyting Sonuçları Dizi Reytingleri,21.11.2014 tv dizi reyting sonuçları,dizi reyting sonuçları ,Dizi Reyting Sıralama hangi dizi birinci oldu ; sorularının cevabını bulabilirsiniz.


Cuma akşamlarının sevilen dizileri arasında reyting savaşı 21 Kasım 2014 Cuma günü  de devam etti arkadaşlar .

Cuma Gününün iddalı diziler ; Medcezir mi ,Karagül mü reyting birincisi ,Arka Sokaklar ,Ankara'nın Dikmeni,Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Elif,Star Tv ekranlarında yayınlanan Beni Affet,Deniz Yıldızı..

Medcezir 49. Bölümüyle Star Tv Ekranlarındaydı  Neler Yaşandı ?


Sedef, Mira ile dertleştikten sonra umutsuzluğa düşen Yaman’ı tekrar umutlandırır. Yaman “pes etmemelidir”, “vazgeçmemelidir” ve yapmayı düşündüklerini “ertelememelidir”. Bu cesaretlendirmeyle Yaman, Mira’ya sözle dile getiremediklerini dile getirecek başka bir yol bulur.

Mert’in açık arttırmada, “başbaşa bir yemek ödülü” olarak hiç tanımadığı biriyle yemek yiyeceği gün yaklaştıkça iyice gerginleşir. Üstüne Eylül’ün uzakta olması, ve bu yemekle ilgili kıskançlıkları  bu esrarengiz yemeği daha da zorlu hale getirir. Ve Mert yemeğe götüreceği kızın kim olduğunu öğrenir. 
Öte yandan Deniz’le yaşadığı yakınlaşma Selim için aynı zamanda geçmişe bir veda anlamına gelir. Deniz’in bambaşka bir heyecan içinde olduğunu fark eden Selim onun hislerine ayak uydurmak için elinden geleni yapar.
Yaman geçmişinin Mira’yla arasına girmemesi için artık daha da kararlıdır. Mira’ya kendini affettirmek için çok özel bir sürpriz hazırlar ve Mira’ya doğru cesur bir adım atar.

Fox Tv 'nin sevilen dizisi Karagül 59. Bölümüyle Ekranlara geldi neler yaşandı ?

Kendal sonunda uğruna bedeller ödediği ve ödettiği oğluna kavuşur. Halfeti halkına ziyafetler veren, kutlamalar yapan Kendal Ağa’ya hiç beklemediği bir haber gelir. Babası tarafından yok sayılmayı daha fazla kaldıramayan Asım, kendince bir karar alır. Ancak Asım’ın kararı bu kez sadece Emine’yi değil, herkesi etkiler. Ayşe, ablasını kaybetmenin korkusuyla savaşırken, Ayşe’yi bir dakika olsun yalnız bırakmayan Baran, öyle bir gerçekle yüzleşir ki, bu onun tüm dengelerini alt üst eder. Bu durum Ebru’yla Baran’ın yakınlaşmasını sağlarken, Narin’in korkularını tetikler. Deniz’in de dershaneye başlamasıyla Serdar’ı daha sık görmek zorunda kalan Maya, bununla daha fazla başa çıkamaz. Maya’nın tavırlarına anlam veremeyen Ada, yaşadıkları karşısında hayata Serdar’la tutunmayı başarmışken, ortaya çıkan gerçek onun tekrar dağılmasına sebep olur. Kadriye ana hiç beklemediği birinden gelen telefonla sarsılır. Yıllardır cevabını bulamadığı sorular yeniden karşısına çıkar ve alacağı cevaplar onun hiç beklemediği yeni bir sırra sürükler. Özlem, etrafında olup bitenlerden daha fazla kuşkulanmaktadır. Melek’i ne kadar sıkıştırsa da istediği cevabı alamaz ve rotayı Kasım’a çevirir. Ancak Kasım Özlem’e öyle şeyler söyler ki, artık ne Özlem ne de Kasım eskisi gibi olabileceklerdir.


Geçen Haftanın Reyting Sonuçları Reyting Sıralaması ;

SıraProgramKanalBaşlangıçBitişRatingShare
1KARAGULFOX TV20:43:4723:54:5810.4725.82
2MEDCEZIRSTAR TV20:43:3923:27:586.6115.72
3ARKA SOKAKLARKANAL D20:34:1623:13:386.2014.63
4BENI AFFETSTAR TV17:12:5918:18:255.1616.84
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]