Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

26 Kasım 2014 Kanal 7 Elif Dizisi 51. Bölüm Neler Olacak - Elif 51. Bölüm Özeti

26 Kasım 2014 Kanal 7 Elif Dizisi 51. Bölüm Neler Olacak - Elif 51. Bölüm Özeti ,26.11.2014 kanal 7 elif dizisi son bölümde neler yaşanacak ,elif 51. bölüm özeti neler olacak

Kanal 7 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Elif Dizisi 26 Kasım 2014 Çarşamba günü 51. bölümü ile ekranlara gelecek .

Peki Elif dizisinin 50. Bölümünde neler yaşanmıştı hatırlayalım ; Kenan Melek’in hayati tehlikesini atlatmasını bekler. Elif ise annesini görmek için hastaneye gider. Peki, Kenan, Elif’in kızı olduğunu öğrenecek mi?

Melih, kardeşini bulmak için bilgi toplamaya devam eder. Kardeşini uzaklarda arayan Melih, aslında kardeşinin çok yakınında olduğundan habersizdir.  Kenan, Melek’in hayati tehlikesini atlattığını görmeden başucundan ayrılmaz. Selim, Zeynep’in kötü bir halde olduğunu öğrenir ve ona destek olmak ister. Elif, annesini hasta yatağında görmek ister. Hastaneye geldiklerinde Kenan, Melek’in gizlediği büyük sırrı öğrenmeye çok yaklaşır. 

Elif yeni bölüm (51. Bölüm) neler yaşanacak bir bakalım ; Melek yeniden hayata döner. Kenan’ın yanından ayrılmadığını öğrenen Melek endişelenmeye başlar. Öte yandan Melek yeni bir hayat kurmanın heyecanıyla Zeynep’le iş birliği yapar.

Melek, gözlerini hayata açmıştır. Hastaneye onu Kenan’ın getirdiğini öğrenir. Kenan’ın gerçekleri öğrenmesinden endişelenen Melek, yeni bir hayat kurmaya karar verir. Elif ve Zeynep ile ayrı bir eve taşınmak isteyen Melek, önüne çıkan engellerle mücadele etmeye hazırdır. Zeynep ve Melek’in ev aradığını duyan Selim ise, Zeynep’e gizli gizli yardım etmeye çalışır. Geleceğe dair umutla bakan Melek, bu sefer aradığı mutluluğu bulacak mı?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]