Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

27 Kasım 2014 Star Tv Aşkın Bedeli 258. Bölümde Neler Olacak ?

27 Kasım 2014 Star Tv Aşkın Bedeli 258. Bölümde Neler Olacak - Aşkın Bedeli 258. Bölüm Özeti,27.11.2014 Aşkın Bedeli 258. Bölüm de neler yaşanacak,Aşkın Bedeli 258. Bölüm yeni bölüm özeti konuları hakkında bilgiler bulabilirsiniz .


Star Tv gündüz kuşağı fenomen dizisi Aşkın Bedeli 258. yeni bölümü ile 27 Kasım 2014 Çarşamba saat 13.15 ' te Star Tv ekranlarında..

Aşkın Bedeli 258. Bölüm yeni bölümünde yine herkesi ekranlara kitleyecek arkadaşlar ;

İsterseniz 258. Bölümde neler olacak bakalım;


Gülnara, Haydar’a Emir’in kendisiyle evlenmek istediğini açıklıyor.

Azad’la konuşan Poyraz, fotoğrafın bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünerek Sedef için gazeteye ilan verir. Rüstem ve Emir ise, Nihat’ın izinin bulunduğu haberini alırlar. Sedef’in kaybolması Arif ve ailesini alarma geçirirken, Hikmet ise başlarına bela olan Dürdane’yi saklayacak bir yer bulmaya çalışmaktadır. 
Gülnara, Haydar’a Emir’in kendisiyle evlenmek istediğini, istemeye geleceklerini açıklar. Zehra ise Gülnara’nın geçmişi ortaya çıktığında, Emir’in kendisinden şüphelenmemesi için Gülnara ve Elmas’ı çaya davet eder. 
Hayriye’nin muhtarlık çalışmalarına yardım eden Betül ise, sonunda Rüstem’i aramak için cesaretini toplamıştır. Dicle, Osman’ın çantasına çaldıkları malları koyarak, onu havaalanına göndermeye çalışmaktadır. Dicle, Ferhat’a kavuşmak için artık saatleri saymaktadır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

2 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]