Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

29 Kasım 2014 Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Banu Alkan - Banu Alkan Bu Tarz Benim

29 Kasım 2014 Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Banu Alkan - Banu Alkan Bu Tarz Benim,29.11.2014 bu tarz benim eleme gecesi banu alkan ,Bu tarz benim banu alkan izle


Bu Tarz Benim Eleme Gecesinde eleme haftanın konuğu Banu ALKAN ..

Gündüz kuşağının en çok izlenen tv programlarından Bu Tarz Benimde bu hafta eleme gecesinde Türk Sinema dünyasının Afrodid lakaplı sanatçısı Banu Alkan yorumlarıyla ekranlarda olacak.

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi'nde bu hafta; Türkiye'nin Afrodit'i Banu Alkan, şarkılarıyla programa renk katacak. "Neremi Neremi" şarkısını seslendirecek Banu ...

Nur Bozan'ın yarışmaya veda etmesinin ardından çok konuşulan yarışmada finale yaklaşırken bir yarışmacı daha veda edecek .

Jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu 'nun yaptığı Bu Tarz Benim yarışması ;Nereye, nasıl giyinilir en iyi ben bilirim iddiasında bulunan 13 bayan yarışmacı Türkiye’nin en tarz kadın ünvanını elde etmek için kıyasıya yarışıyor.


Yarışmacılar, her hafta jüri tarafından belirlenen 2 farklı konsepte uygun olacak kıyafetlerini mağazalardan, kendi veya arkadaşlarının dolaplarından ya da modacılardan kendileri bulacak ve o konseptlere uygun olan saç ve makyajlarını kendileri yapacaktır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]