Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

3 Adam Dizi Oluyor

TV8 kanalında yayınlanan “3 Adam” programının yakında diziolacağı geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı tarafından duyurulmuştu. Programa katılan ve çok yakında bu programın bir sit-com dizisi olacağını söyleyen Acun Ilıcalı, programın takipçilerini çok mutlu etmişti.

Yeni dizi projesinin Ocak ayı civarında yine TV8 ekranlarında yayınlanacağı biliniyor. Mint Prodüksiyon ve Acun Medya tarafından çekimlerine başlanacak komedi dizisinde Birol Güven de yer alacak. BKM Mutfak ekibinden Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın dışında dizide Murat Boz’un da yer alacağı yapılan açıklamalar arasındaydı. Yeni sezonda seyirciyi kahkaha tufanına sürüklemeyi planlayan ekip, şimdiden sıkı bir hazırlık sürecine girdi. Çalışmalarına başlanan dizi, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. “3 Adam” hayranları adeta dizi için gün sayıyor.


Nisan ayından beri beklenen yeni sit-com dizisi projesi, Murat Boz hayranlarını da çok sevindirdi. “O Ses Türkiye” yarışmasından sonra bu yeni dizi projesinde de Acun ile çalışacak Murat Boz'un dizisi ise, diziyle ilgili yöneltilen sorulara şimdiden heyecanlı olduğunu söyledi. Acun Ilıcalı’nın her projesi gibi bu yeni dizi projesinin de reytingleri alt üst etmesi bekleniyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]