Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

30 Kasım 2014 Bu Tarz Benim Yeni Sezon - Bu Tarz Benim 2. Sezon

Bu Tarz Benim Yeni Sezon - Bu Tarz Benim 2. Sezon (30 Kasım 2014),show tv bu tarz benim yarışması yeni sezon 
Bu Tarz Benim yarışmasının 2. sezonu 30 Kasım 2014 pazar akşamı Show Tv ekranlarında başlıyor.Bu Tarz Benim yeni sezon (2.Sezon) yarışmacıları Safiye Soyman ve Soner Sarıkabadayı konuk olacağı ilk eleme gecesinde kıyasıya geçer not alabilmek için uğraşacak.
Bu Tarz Benim’de yeni sezon heyecanı başlıyor!
İlk sezonu büyük ses getiren, ekranların en çok izlenen yarışması Bu Tarz Benim’de ikinci sezon için elemeleri başlıyor. Bu akşam jüri kararıyla seçilen 17 kız için yarışma başlayacak ve yarışmacılardan biri “Bu Tarz Benim” hayaline veda edecek. 3 haftanın sonunda yarışmaya devam etmeyi başaran 13 yarışmacı ikinci sezonda 100.000 liralık büyük ödül için yarışma şansı yakalayacak.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışacak. Bu güzel gecenin konuk jürisi ise Safiye Soyman ve Soner Sarıkabadayı olacak. Konuk jüriler, birbirinden güzel şarkıları ve yorumlarıyla geceye renk katacak.

Hafta içi her gün kendi belirledikleri konseptte giyinerek tarzlarını sergileyen yarışmacılar, jüriden tam not alarak en çok yıldızı toplayacak. Bu Tarz Benim’de en çok yıldızı toplayan yarışmacılar, Cumartesi akşamı yayınlanacak olan ‘Eleme Gecesi’nde koruma altına girerek elenmekten kurtulacak.

İlk sezonu büyük ses getiren Bu Tarz Benim’de kıyasıya rekabet tüm hızıyla devam edecek. İkinci sezon için elemelere başlanacak programda yarışmacılar heyecan ve rekabeti bir arada yaşayacak. Ekranların fenomen programı “Bu Tarz Benim” yeni sezonuyla Show TV’de!

İzleyicilere keyifli anlar yaşatacak modacı Erol Albayrak’ın koleksiyonlarının sergileneceği defile “Bu Tarz Benim”de!

“Bu Tarz Benim Yeni Sezon”,  Pazar akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de! 

Şu yazımızda Bu Tarz Benim Yeni Sezon Yarışmacıları nı okuyabilirsiniz 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]