Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ana Ocağı Yarışması (TRT 1) - Ana Ocağı Yarışması Başvuru Formu

Ana Ocağı Yarışması (TRT 1) - Ana Ocağı Yarışması Başvuru Formu,trt 1 Ana Ocağı yarışmacıları kimler,Ana Ocağı nerede çekiliyor ,Ana Ocağı nerede çekiliyor,ana ocağı yarışması ne zaman başlıyor hangi kanalda ,ana ocağı bu hafta kim elendi kim kazandı ,ana ocağı hangi yarışmacı altın bilezik kazandı sorularınızın cevabını makalemizde bulabilirsiniz


TRT 1 ekranlarında çok ses getirecek yepyeni yarışma  ; Ana Ocağı Yarışması ..


Şehir yaşamının karmaşasında özlenen köy hayatını izleyenlere anımsatıp, onlarla birlikte yarışmacılara unutulan örf ve adetleri hatırlatmak olan Ana Ocağı hafta içi her gün TRT 1 ekranlarında olacak .


Kendi yakacakları odunları bile kendileri kıracak ,tavuklardan yumurtaları onlar toplayacak , ineklerden sütleri onlar sağacak..
Çekimlerinin,Sakarya Serdivan ilçesindeki 50 dönümlük arazi üzerine kurulu çiftlikte gerçekleşen Ana Ocağı'nda, yarışmacılara, köydeki yaşamı, unutulmaya yüz tutmuş değerleri öğretecek üç eğitmen anne de eşlik edecek.

Köy evlerinde, kışın çetin şartlarına karşı hayat sürdürmeye çalışan gençler, teknolojiden uzak bir yaşam sürerken bir yandan da hayat boyu kendilerine yardımcı olacak bilgileri keşfedecekler .


Yaptığı örnek projelerle Türk televizyonculuk tarihinde ilklere imza atan TRT, bu kez çok farklı bir yarışma programını izleyenlerine sunmak için gün sayıyor. 

Amacı şehir yaşamının karmaşasında özlenen köy hayatını izleyenlere anımsatıp,onlarla birlikte yarışmacılara unutulan örf ve adetlerimizi hatırlatmak olan Ana Ocağı 22 Aralık'tan itibaren hafta içi her gün TRT 1’de ekranlara gelecek. 
Çekimlerinin Sakarya’nın Serdivan ilçesindeki 50 dönümlük bir arazi üzerine kurulu kendi çiftliğinde gerçekleştiği Ana Ocağı’nda yarışmacılara köydeki yaşamı, unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizi öğretecek üç eğitmen anne de yer alacak.
Köy evlerinde, kışın çetin şartlarına karşı hayat sürdürmeye çalışan gençler,teknolojiden uzak bir yaşam sürerken bir yandan da hayat boyu kendilerine yardımcı olacak birçok bilgi edinebilme şansı yakalayacaklar.
Her hafta Ana Ocağı’na misafir olacakların kimi zaman eğlenceli kimi zaman zorlu yaşamlarının izleneceği programda, haftanın en başarılı misafiri de dört bilezikle ödüllendirilecek.

Karga Film tarafından yapılan ve yaklaşık 50 kişilik bir ekiple ekranlaragelecek olan Ana Ocağı Çiftliği’nde tüm bunların yanı sıra inekler, keçiler,koyunlar, tavuklar, kazlar ve köpeklerin yanı sıra sürülmeyi bekleyen onlarcadönüm verimli arazi bu eşsiz serüvende yarışmacılara eşlik edecek.TRT 1 'in gündüz kuşağı yarışması Ana Ocağı birbirinden bölümleriyle köy hayatını şehir hayatından uzakta bölümleri yansıtıyor.


Yarışmacılar;
  • Ebru Zümrüttaş 
  • Şebnem Gençer
  • Merve Yurdakul

Amacı şehir yaşamının karmaşasında özlenen köy hayatını izleyenlere anımsatıp,onlarla birlikte yarışmacılara unutulan örf ve adetlerimizi hatırlatmak olan Ana Ocağı hafta içi her gün TRT 1’de ekranlara gelecek. Çekimlerinin Sakarya’nın Serdivan ilçesindeki 50 dönümlük bir arazi üzerine kurulu kendi çiftliğinde gerçekleştiği Ana Ocağı’nda yarışmacılara köydeki yaşamı, unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizi öğretecek üç eğitmen anne de yer alacak.Köy evlerinde, kışın çetin şartlarına karşı hayat sürdürmeye çalışan gençler,teknolojiden uzak bir yaşam sürerken bir yandan da hayat boyu kendilerine yardımcı olacak birçok bilgi edinebilme şansı yakalayacaklar.Her hafta Ana Ocağı’na misafir olacakların kimi zaman eğlenceli kimi zaman zorlu yaşamlarının izleneceği programda, haftanın en başarılı misafiri de dört bilezikle ödüllendirilecek.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

5 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]