Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Aşkın Kanunu Dizisi Oyuncuları

İlk bölümü çok beğenilen “Aşkın Kanunu” dizisi, TRT 1 ekranlarında, Salı günleri seyirciyle buluştu. Ardından, 2. Bölümü de beğenilen dizinin oyuncu kadrosu sosyal medyada da çok beğenildi. Ceyda Düvenci ve Mustafa Üstündağ’ın başrollerinde yer aldığı yeni dizinin diğer oyuncu kadrosunu ve oyuncular hakkında bilinmeyenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ceyda Düvenci (İpek)
37 yaşında olan Düvenci, birçok dizi projesinde yer almıştır. Son olarak “Umutsuz Ev Hanımları” dizisinde rol alan oyuncu, Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. Bursa doğumlu güzel oyuncu, “Aşkın Kanunu” dizisinde kocasını çok seven ve sonrasında kıskançlık yüzünden boşanma sürecine giren bir kadını canlandırmaktadır.

Mustafa Üstündağ (Çetin)
Mersin doğumlu ve 37 yaşında olan oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında birçok tiyatro, film ve dizi projesinde yer almaya başlamıştır.

Ayten Uncuoğlu (Kadriye)
Eskişehir doğumlu ve 68 yaşındaki başarılı oyuncu birçok dizide anne ve kayınvalide rolüyle yer almıştır. “Çılgın Bediş” dizisinde herkesin sempatisini kazanan oyuncu, birçok film projesinde yer almıştır. Son oynadığı dizi Ağlatan Dans’tır.

Öznur Serçeler (Duru)
Kayseri doğumlu ve 27 yaşındaki oyuncu, birçok sanatsal çalışmada bulunmuştur.

Bülent Şakrak (Cemal)
İstanbul doğumlu ve 37 yaşındaki oyuncu, kariyerine tiyatro ile başlamıştır. “Yılan Hikayesi” dizisinde ünü artan oyuncu, çeşitli dizi ve film projelerinin yanı sıra, tiyatroya da devam etmektedir.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]