Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Aşktan Kaçılmaz Dizisi Ekrana Veda Ediyor

Yeni sezonda başlayan dizilerden biri olan “Aşktan Kaçılmaz” beklediği ilgiyi seyirciden göremedi.  Reyting oranlarının kanalı memnun etmemesiyle birlikte, dizinin yayından kaldırılacağı açıklandı.

Berk Oktay ve Ceren Hindistan’ın başrolü paylaştığı ve Pelin Akil, Çağdaş Onur Öztürk, Macit Sonkan gibi isimlerin de yer aldığı dizinin 11. bölümde final yapacağı belli oldu. Konusu Mardin’de geçen dizi, Star TV kanalında yayın hayatına başlamıştı. Eylül ayından itibaren seyirci ile buluşmaya devam eden dizinin son olarak gününde değişiklik olmuştu. Ancak, gününün değişmesiyle de reytingler de bir değişiklik olmayınca, dizinin yayından kaldırılmasına karar verildi. Son olarak da, dizinin saati 11:30’a alınmıştı. Son bölümüyle reytinglerde 33. sırada yer alan dizinin ilgi görmemesi, dizi ekibini ve diziyi takip edenleri üzdü.

Pazar akşamından Çarşamba akşamına alınan “Aşktan Kaçılmaz” dizisi, düşük reytinglerden dolayı 13. Bölümde final yapacaktı. Fakat, final tarihi de geriye çekildi. 11. Bölümde ve 19 Kasım Çarşamba günü finalinin yapılacağı kanal tarafından açıklandı.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]