Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Birol Güven’den Yeni Dizi Projesi (Home Office Dizisi)

3 Adam Home Office Dizisi Tv 8 ekranlarında sizlerle.

Çocuklar Duymasın, 90’lar ve 80’ler gibi sevilen dizileri Türk seyircisiyle buluşturan Birol Güven;  yapımcı, yönetmen ve senarist kimliği ile tanınıyor. Güven’in yeni projesi de şu günlerde yavaş yavaş medyaya sızmaya başladı. Home/ofis (Home Office) adıyla seyircinin karşısına geçecek yeni projesinin oyuncu kadrosu ise, şimdiden diziyi merak edilir hale getirdi.

Yapımcı ve senarist kimliğiyle Birol Güven, seyirciye güzel bir komedi dizisi sunmayı hedefliyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise, Emre Kavuk yer alıyor. Bu komedi dizisinin kadrosunda Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Ani İpekkaya, Emin Gümüşkaya, Samet Göksu, Çağlar Bade Türe, Ozan Uygun, Zeynep Sevi Yılmaz, Mesut Can Tomay gibi oyuncular olacak.

Home/ofis dizisi, yakında TV8 ekranlarında seyircinin beğenisine sunulacak. Evde çalışmanın zorluklarını anlatacak aile dizisinde, komik aile olaylarına şahit olacaksınız. “Leyla ile Mecnun” dizisinden “Erdal Bakkal” rolüyle herkesin gönlünü fetheden başarılı oyuncu Cengiz Bozkurt, Hamdi karakteriyle başrolde yer alacak. Düzenli bir iş hayatı varken bir anda işinden ayrılmak zorunda kalan ve evde çalışmaya başlayan Hamdi, aile üyeleriyle komik diyaloglar yaşayacak. Gürültülü bir ev ortamında, aile üyelerinin sempatik ilişkilerinin de konu alınacağı dizi, sosyal medyada da merak konusu oldu.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]