Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Bu Akşam Hangi Diziler Var (21 Kasım 2014 Cuma)

Bu makalemizde 21 Kasım 2014 Bu Akşam Hangi Diziler Var ?,bu akşamki diziler hangileri,hangi kanalda hangi diziler var 21.11.2014 Cuma sorularının cevabını bulabilirsiniz.


21 Kasım 2014 Cuma akşamında hangi kanallarda hangi diziler var. Şuanda Tv ekranlarında oynayan ve istediği reytingleri alamadığı için veda eden bir çok dizi var.Ayrıca veda eden dizilerin ardından hemen yeni bir diziyle devam eden tv kanallarının birbiriyle reyting yarışı görülmeye değer .

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Karagül 59. Bölümüyle yeni bölümüyle ekranlara gelecek.Karagül 59. Bölümde neler yaşanılacak ;Kendal sonunda uğruna bedeller ödediği ve ödettiği oğluna kavuşur. Halfeti halkına ziyafetler veren, kutlamalar yapan Kendal Ağa’ya hiç beklemediği bir haber gelir. Babası tarafından yok sayılmayı daha fazla kaldıramayan Asım, kendince bir karar alır. Ancak Asım’ın kararı bu kez sadece Emine’yi değil, herkesi etkiler. Ayşe, ablasını kaybetmenin korkusuyla savaşırken, Ayşe’yi bir dakika olsun yalnız bırakmayan Baran, öyle bir gerçekle yüzleşir ki, bu onun tüm dengelerini alt üst eder. Bu durum Ebru’yla Baran’ın yakınlaşmasını sağlarken, Narin’in korkularını tetikler. Deniz’in de dershaneye başlamasıyla Serdar’ı daha sık görmek zorunda kalan Maya, bununla daha fazla başa çıkamaz. Maya’nın tavırlarına anlam veremeyen Ada, yaşadıkları karşısında hayata Serdar’la tutunmayı başarmışken, ortaya çıkan gerçek onun tekrar dağılmasına sebep olur. Kadriye ana hiç beklemediği birinden gelen telefonla sarsılır. Yıllardır cevabını bulamadığı sorular yeniden karşısına çıkar ve alacağı cevaplar onun hiç beklemediği yeni bir sırra sürükler. Özlem, etrafında olup bitenlerden daha fazla kuşkulanmaktadır. Melek’i ne kadar sıkıştırsa da istediği cevabı alamaz ve rotayı Kasım’a çevirir. Ancak Kasım Özlem’e öyle şeyler söyler ki, artık ne Özlem ne de Kasım eskisi gibi olabileceklerdir.

Karagül Dizisinin hemen ardından 1 Kadın 1 Erkek 1 Çocuk sit-com dizisi olacak.

Star Tv ekranlarında ise cuma günlerinin reyting lideri dizisi Medcezir 49. Bölümüyle bizlerle olacak .Peki Medcezir Dizisi 49. Bölümde neler yaşanılacak ? ; Kenan’ın yaptığı hırsızlık Yaman’ı derinden yaralar. Bu olay Mira’dan neden uzak durduğunu Yaman’a bir kez daha hatırlatır. Yaman kendini suçlarken, onu gerçeklerle yüzleştiren Mira olur. Ayrılıklarının gerçek nedenleriyle ilgili konuşmaya başlarlar... Yaman için bu da bir adımdır. Ama Mira hala kırgın, hala yaralıdır.

Sedef, Mira ile dertleştikten sonra umutsuzluğa düşen Yaman’ı tekrar umutlandırır. Yaman “pes etmemelidir”, “vazgeçmemelidir” ve yapmayı düşündüklerini “ertelememelidir”. Bu cesaretlendirmeyle Yaman, Mira’ya sözle dile getiremediklerini dile getirecek başka bir yol bulur.

Mert’in açık arttırmada, “başbaşa bir yemek ödülü” olarak hiç tanımadığı biriyle yemek yiyeceği gün yaklaştıkça iyice gerginleşir. Üstüne Eylül’ün uzakta olması, ve bu yemekle ilgili kıskançlıkları  bu esrarengiz yemeği daha da zorlu hale getirir. Ve Mert yemeğe götüreceği kızın kim olduğunu öğrenir. 
Öte yandan Deniz’le yaşadığı yakınlaşma Selim için aynı zamanda geçmişe bir veda anlamına gelir. Deniz’in bambaşka bir heyecan içinde olduğunu fark eden Selim onun hislerine ayak uydurmak için elinden geleni yapar.
Yaman geçmişinin Mira’yla arasına girmemesi için artık daha da kararlıdır. Mira’ya kendini affettirmek için çok özel bir sürpriz hazırlar ve Mira’ya doğru cesur bir adım atar.

Kanal D ekranlarında ise fenomen dizi Arka Sokaklar 347. yeni bölümüyle ekranlara gelecek .

Atv de ise Kanal D den Atv ye transfer olan Ankara'nın Dikmeni dizisi 19. Bölümüyle ekranlarda olacak 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]