Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Bu Akşam Hangi Diziler Var (24 Kasım 2014) Pazartesi Akşamı Hangi Diziler Var

24 Kasım 2014 Bu Akşam Hangi Diziler Var ,bu akşamki diziler hangileri,hangi kanalda hangi diziler var 24.11.2014 pazartesi akşamının dizileri sorularının cevabını bulabilirsiniz.

Pazartesi Diziler reyting sıralamaları açısından en riskli gün diyebiliriz . Akşam kuşağında yayınlanan birbirinden güzel diziler var .

Kanal D ekranlarının en çok sevilen ve en çok izlenen dizilerinden olan Ulan İstanbul dizisi harika bir bölümle karşımıza çıkıyor . 23. bölümüyle ekranlara gelecek olan Ulan İstanbul'da bu hafta neler olacak ?


Ulan İstanbul 23. Bölüm Özeti

Çetenin hedefinde bu kez psikopat Faysal var!
Dizinin bu bölümünde; çete bu kez; öfke kontrolü olmayan psikopat, insan kaçakçısı Faysal Temiz’i hedefe alıyor. Ancak bu sefer ki hedefleri her zamankinden daha tehlikeli.
Ferdi’nin hatasını affetmeyen Kandemir, eksik de olsa ekibiyle yoluna devam eder. Sıradaki iş, öfke kontrolü olmayan psikopat, insan kaçakçısı Faysal Temiz’dir. Ancak bu sefer ki hedefleri her zamankinden daha tehlikelidir. Ferdi, Tuncer’in yanında kalmaya başlar. Genç adam, hem Derya’nın babasını kurtarmak hem de Kandemir’e kendini affettirmek için işe girer. Bu sefer Karlos’un desteğini de alır. Umursamıyormuş gibi davransa da, Ferdi ile arasında olanlar Kandemir’i içten içe kemirmektedir. Ceyhun’un evlenip yanından taşınacak olmasına bir türlü alışamayan Şehriban’ı yalnızlık korkusu sarar. Oğlunun evinde kendine ait bir odası olduğunu düşünen Şehriban, yanıldığı ortaya çıkınca ortalık fena karışır. Ceyhun’dan ümidi kesen Şehriban ,Talip’in evlenme teklifini kabul eder. Operasyon sırasında balıkçı kılığına giren Karlos ve Yaren’in mahalleden sürpriz bir ziyaretçisi vardır. Çete, babaları gibi gördüğü Kandemir’deki tuhaflıklardan dolayı endişe ederler. Üstelik Maşuka’dan Kandemir’in sağlığı ile ilgili gelen beklenmedik telefon şüphelerini haklı çıkartır. Kandemir, Yaren, Karlos, Ferdi, Derya, Bahadır ve Tuncer… Girdikleri operasyonda işler iyice sarpa sarar. Üstelik bu sefer şans yanlarında değil, karşılarındadır!  
Atv Ekranlarında yayınlanan ve şüphesiz reyting sıralamasında lider olan Karadayı dizisi var arkadaşlar .86. Bölümüyle pazartesi akşamları yayınlanan Karadayı da neler olacak ?
Karadayı 86. Bölüm Özeti
24 Kasım 2014, Pazartesi 20:00Belgin, İlknur ve Vehbi'den öğrendiklerini birleştirerek Mahir'in asıl amacının ne olduğunu çözer. Mahir'in karşısına geçip katilin peşinde olduğunu anladığını söyler. Mahir ne yapacağını bilemez halde kalmışken Belgin ona hiç beklemediği bir teklif sunar. Mahir bu teklifi kabul edecek midir? Belgin Mahir'in amacını kabadayılara söyleyecek midir? Yasin Songül'le konuşur ve onunla evlenmekten asla vazgeçmeyeceğini söyler. Ona göre suç tamamen kendisindedir. Songül'ü zor günlerinde yalnız bırakmıştır bu yüzden de Songül hazırda bekleyen Osman'a sığınmıştır. Songül Yasin'e evet demek zorunda kalır ve Nazif'le birlikte düğün tarihini kararlaştırır. Songül bir mektupla Osman'a veda eder. Bu veda Osman'ın hayatının değişmesine neden olacak olaylar zincirinin başlangıcı olacaktır. Sosyete Yusuf gecekonducuları örgütleyen Haydar'ın ortadan kaldırılması görevini Mahir'e vermeyi teklif eder. Kabadayılar kabul eder. Aralarında yeni olan Mahir'in kendisini ve onlara olan bağlılığını ispatlaması için bu adamı öldürmesi gerekmektedir. Mahir Haydar'ı öldürecek midir?Fox Tv Ekranlarında Emanet dizisi 13. Bölümüyle ekranlarda peki neler olacak ?
Emanet 13. Bölüm Özeti ;Simge,Fırat’ı takıntı haline getirmiştir. Simge, Zelalin gerçekleri bilmediğinin farkındadır.Halit’in katilinin Fırat olduğunu Zelal’e söylemek ister.Fırat, Zelal’i kaybetmek istemez Simge’nin tehditlerine sessiz kalır. Meryem Sermanlı, torunu Aslan ile evlenecek olan Simge ye evlilik sözleşmesi imzalatır. Aslan, Simge’nin sürekli yalan söylediğine şahit olur ve Simgenin Fırat’a olan takıntısının geçmediğini öğrenir.Simge’den ayrılan Aslan artık tüm gerçekleri öğrenir.Simge’nin kaybedecek bişeyi yoktur artık. Zelal hamile olduğunu öğrenir.Bu mutlu haberi herkese aynı anda vermek ister.Bu özel haber gece için bütün hazırlıkları Zelal kendi elleriyle hazırlar.Fırat ,Zelal’in hamile olduğunu öğrenir ve artık bu yuvanın artık kimsenin yıkamayacağını düşünür. Simge bütün öfkesini Zelal’den çıkarmak ister. Simge gerçekleri Zelal’e anlatmadan önce de Ekrem’le iş birliği yapar. Ekrem’in artık kaybedeceği bir şey yoktur. Ekrem Fırat’ı ortadan kaldırmak ister.
Ve son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan,benimde yakından takip ettiğim ,istediği reytingleri alamayan Reaksiyon dizisi var arkadaşlar. Bu kadar güzel ve gündeme en yakın olan bir dizinin ilk 10 reyting sıralamasına girememesi çok ilginç ;
Reaksiyon 10. bölümüyle ekranlarda olacak ;

Reaksiyon 10. Bölüm Özeti 

İbrahim’in hedefinde kim var?
Yoğun bakımdan çıkıp gözlerini açan Oğuz'un, Tekin’den tek istediği vardır; İbrahim’i ona getirmesi. Tekin ve Yavuz intikam almak için İbrahim’in peşine düşer. İlk hedef Ağbi’dir. Ancak Ağbi çoktan kendisini generalin himayesinde NATO karargâhına atmıştır. Tekin, Gürkan ve Öktem'in başını belaya sokma pahasına karargaha girmeye çalışır. İbrahim ise hem Oğuz'un hem Yavuz'un hem de Tekin’in canını yakacak yepyeni bir planın peşindedir.

Yayın Günü: 24 Kasım  Pazartesi
Yayın Saati: 20.30
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]