Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Bu Tarz Benim Müge Ökten Kimdir ? Bu Tarz Benim 2. Sezon Müge Ökten

Bu Tarz Benim Müge Ökten Kimdir ? Bu Tarz Benim 2. Sezon Müge Ökten,müge ökten bu tarz benim 2. sezon ,müge ökten hayatı kimdir resimleri biyografisi


Müge Ökten İzmirli, İstanbul'da yaşıyor. Müzik öğretmeni olan Müge Ökten'in çok sayıda bestesi var. Piyano çalabiliyor. Daha önceden O Ses Türkiye de katılan Müge Ökten Hülya Avşar'ın takımında yer almıştı. 

Şimdi ise Bu Tarz Benim 2. Sezonda boy gösterecek Müge ÖKTEN sesinin güzel olduğu kadar tarzıylada jüri üyelerinin beğenisi kazandı .

Bu Tarz Benim'e konuk yarışmacı olan Müge Ökten seslendirdiği şarkılarla güne damgasını vurdu. Müge Ökten'in seslendirdiği 'Yalnızlık Senfonisi' Bu Tarz Benim yarışmacılarını ağlattı. 


Bu Tarz Benim'e konuk yarışmacı olarak katılan Müge Ökten tarzından çok seslendirdiği şarkılarla adından söz ettirdi. 

Müzik öğretmeni olan Müge Ökten ilk olarak söylediği 'Yalnızlık Senfonisi'yle duygusal anlar yaşattı. Bazı yarışmacılar gözyaşlarına hakim olamadı. 

Müge Ökten kendine özgü tarzıyla Bu Tarz Benim jürisinden '2 Tarzsın' alarak yıldızı alarak Bu Tarz Benim 2. Sezon yarışmacısı olmaya hak kazandı .

Bu Tarz Benim’in Yeni Sezon eleme ve tanıtım gecesinde 17 güzel kadın podyuma çıkacak. Bir kişinin jüri oylarıyla hemen eleneceği bu özel gecede, 17 yeni yarışmacı ilk kez seyirci karşısına çıkacak. Yüzlerindeki maskeyi çıkararak gizemli bir şekilde podyuma çıkacak olan yeni yüzler, Türkiye’nin en tarz kadını olabilmek için ilk adımı atacaklar. Bu sayı önümüzdeki haftalarda 13’e düşecek ve Bu Tarz Benim’in Yeni Sezon yarışmacıları da belirlenmiş olacak. Yarışmaya devam etmeyi başaran 13 isim, 100.000 liralık büyük ödül için kıyasıya rekabet edecekler...

1 KİŞİ ELENECEK!

Yeni sezon eleme gecesinde tarzlarını ilk kez jüri karşısında gösterecek olan 17 yarışmacı aynı zamanda ilk elemelerinden de geçmeye çalışacaklar. Sahneye çıkacak olan 17 güzelden en düşük puanı alan 1 kişi, jüri kararıyla hemen elenecek. Bu özel geceye sadece Show TV izleyicileri tanıklık edecek.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]