Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Kimdir ? Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Resimleri

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Kimdir ? Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Resimleri,nazlı hamarat bu tarz benim yeni sezon,nazlı hamarat kimdir hayatı biyografisi 

Tv8 ekranlarında yeni sezonda da birbirinden iddaalı yarışmacılarla kaldığı yerden devam ediyor. Bu Tarz Benim 2. sezon yarışmacılarından Nazlı HAMARAT kimdir, nazlı hamarat nereli , nerelidir boyu ,kilosu hakkında bilgileri sizler için derledik .

Nazlı Hamarat Ege Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. 1988 Bandırma doğumlu olan Nazlı HAMARAT, yarışmaya konuk olarak katıldığı bölümde, modayla çok ilgilendiğini ,kendi tarzını kendisini yarattığını ,1 metre kumaşla bile kendisi için bişeyler yapabileceğini dile getiren Nazlı HAMARAT ,aslında jüri üyelerinden pek olumlu yorumlar alamasada Nur Yerlitaş ; Nazlı Hamarat'ın kendisini ikna etmesi için şarkı söylemesini istedi . Ivana Sert'ten de olumlu yorum alamayan Nazlı Hamarat Kemal Doğulu'nun da gündüz halini görmeleri halinde Bu Tarz Benim 2. Sezon yarışmacısı olabileceğini belirtti .Nazlı HAMARAT ;günlük kıyafetlerini gören jüri üyeleri Bu Tarz Benim Yeni Sezon (2. sezon) da yarışabileceğini söylediler.

NAZLI HAMARAT RESİMLERİ ;
Giydiği ilk kıyafeti çok iddialı bulan jüri üyeleri, yarışmacının günlük kıyafetleri ile gelmesini istedi. Sahnenin arkasına geçerek üzerini değiştiren Nazlı Hamarat, bir kez daha jüri karşısına çıktı ve yıldızı kapmayı başardı.

Aslında şarkıcı yeteneğide olan Nazlı Hamarat aslında tv ekranlarında tanınan biri ..

bu haber dizihaberi.org un özel haberidir
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]