Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Çarşamba Günü Dizileri

Çarşamba akşamları, birbirinden çok beğenilen diziler  aynı saatlerde seyircileri ekrana karşısını kilitliyor. Dizi savaşının yaşandığı Çarşamba günleri, reyting sıralamasının nasıl olacağı da dizi sektörü tarafından merak konusu oluyor. Her kanalda ayrı güzel bir dizinin yer aldığı bu akşam, komediden drama birçok dizi seçeneği de izleyiciye sunuluyor.
Çarşamba akşamlarının en beğenilen dizilerinden “Güzel Köylü”, yine komik olaylar ile ekrana gelecek. Yaşadıkları ayrılıktan sonra yeniden bir araya gelmeyi başaran Gül ve Cemal, yine Gül’ün eski sevgilisi yüzünden kavga edecek. Dizide düğün telaşı da komik olayları ardından getirecek.
Arap ülkelerinde büyük ilgi gören “Kara Para Aşk” dizisi, bu akşam duygusal yakınlaşma ve trajik olaylarla seyirciyi ekrana bağlayacak.
“Yılanların Öcü” dizisi, yeni bölümüyle seyirciyi heyecan dolu olaylara sürükleyecek. Show TV’de yayınlanan dizi, bu Çarşamba günü de çok iddialı.
Yeni dizilerden “Günahkar”, Fox kanalında saat 20:00 da seyirci ile buluşacak.
Başladığı günden itibaren seyircinin sempatisini kazanan “Kaçak Gelinler” dizisi, bu Çarşamba da sürprizler ve komik olaylarla ekranda yer alacak.
Reyting oranlarında düşüş yaşayan “Yalan Dünya” dizisi, bu akşam final bölümüyle ekrana gelecek. 90. bölümde final yapacak olan dizi, saat 23:00 da seyirciye veda edecek.

TRT 1’in sevilen dizisi “Zengin Kız Fakir Oğlan”, her Çarşamba olduğu gibi bu akşam da izleyenleri gülme krizine sokacak. Bakalım, dizilerin reyting sıralamaları nasıl olacak.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]