Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Dubai’de Engin Akyürek Rüzgarı

Türk dizilerinin Arap dünyasında birbiri ardına fenomen olmasının ardından, bu dizilerdeki oyuncular da reklam afişlerinde boy göstermeye başladı. Müslüman ülkelerin yeni ilgi odağı olan Kara Para Aşk dizisi oyuncularından Engin Akyürek de, şu günler de özellikle Dubai’de çok beğeniliyor. Oyuncunun resimleri taksileri ve alışveriş merkezlerindeki reklam alanlarını süslüyor.

Kara Para Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu Engin Akyürek, rol arkadaşı olan Tuba Büyüküstün ile diğer ülkelerde başarıdan başarıya koşuşturuyor. Tuba Büyüküstün de son olarak Emmy Uluslarası Televizyon Ödül Töreni'ne davet edildi ve güzel oyuncu 24 Kasım’da düzenlenecek tören için şimdiden çok heyecanlı.

Atv kanalında yayınlanan Kara Para Aşk dizisi, ülkemizde, yurtdışında gördüğü kadar ilgi görmese de, reyting oranlarıyla kanalı memnun ediyor. 33 yaşındaki Akyürek, Dubai’de şimdiden geniş bir hayran kitlesine sahip.  Dizinin şu günlerde çekimlerinin Dubai’de devam etmesinin de buna bir katkısı var. Durumdan hayli memnun olan Akyürek, setten kalan vakitlerini Dubai’de tatil yaparak geçiriyor. Arap ülkelerinde reyting rekorları kırmaya devam eden dizinin başrol oyuncusu, resimleriyle Dubai sokaklarını süslerken, hayranları ünlü oyuncuyu sosyal medyadan ilgiyle takip ediyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]