Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Farah Zeynep Abdullah İsyan Etti

Yer aldığı tüm projelerin dönem dizisi olması, Farah Zeynep Abdullah’a artık yeter dedirtti. Son yıllarda yıldızı parlayan güzel oyuncu, ilk olarak “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde seyircinin dikkatini çekmişti ve ardından daha büyük rol teklifleri oyuncuya sunulmuştu. Son olarak “Kurt Seyit ev Şura” dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile ekran karşısına geçen ve “Şura” rolünü canlandıran oyuncu, artık daha modern ve günümüzü yansıtan senaryoları değerlendireceğini açıkladı.
Farah Zeynep Abdullah, ard arda dört dönem dizisinde yer almıştı. Bu durum oyuncuyu isyan ettirdi. Son rol aldığı “Kurt Seyit ve Şura” dizisi de bu hafta final yapınca, yeni dizi projelerini değerlendirecek oyuncu, artık modern bir yaşantıyı anlatan bir projede yer almak istediğini belirtti.

Son katıldığı bir programda kendisine yöneltilen soruları samimi şekilde cevaplayan genç oyuncu, “Hep dönem işlerinde oynuyorum.” açıklamasıyla gündemde yer aldı. Henüz hiçbir dizide cep telefonu ile konuştuğu bir sahnesi olmadığını belirten güzel oyuncu, bu açıklamalarıyla seyirciyi de güldürdü.

Sinema filmi teklifleri yağan oyuncu en son Çağan Irmak’ın bir dönem filminde rol aldı. Günümüzde geçen tek bir sinema filmi projesinde oynayan oyuncunun, sinemaya mı yöneleceği yoksa yeni bir dizi kadrosuna mı dahil olacağı şimdiden merak konusu oldu.

kaynak :dizi rehberi
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]