Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Fatih Harbiye Dizisi Bitiyor mu?

Pazar akşamları Show TV’de dizi sevdalılarını ekran başına kilitleyen Fatih Harbiye dizisinin bu haftaki bölümü yayınlanmayınca, akıllara “Dizi kaldırıldı mı?” sorusunu getirdi. Macit ile Neriman’ın çalkantılı aşk hikayesinin anlatıldığı dizinin bu hafta yayınlanmaması, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı.
Başrollerini Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün paylaştığı “Fatih Harbiye” dizisi, en son 47. bölümüyle ekranlara gelmişti. Dizinin yakında final yapması da bekleniyordu. Dizinin yeni sezonunda, kadroya yeni isimler de dahil oldu. Murat Göksu, Serkan Şenalp ve Barış Hacıhan gibi isimlerin de dahil olduğu dizinin henüz ne zaman final yapacağı belli değil. Yeni bölümün ise; Türkiye - Kazakistan maçının aynı saate gelmesinden dolayı yayınlanmadığı ortaya çıktı.
Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturduğu, sevilen dizi Fatih Harbiye’nin ekranlara yakında veda edecek olması hayranlarını şimdiden üzdü. Gerçek hayatta da aşk yaşayan Doğulu ve Atagül’ün son dönemde sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflardan dolayı yaşadıkları gerginlikler ise, gündeme bomba gibi düşmüştü.
En son 9 Kasım’da izleyicisiyle buluşan dizinin, reytinglerinde düşme olduğu söylentiler arasındaydı. Dizinin son bulup bulmadığı çok konuşulurken, yayından kaldırılmadığı kanal tarafından açıklandı. 23 Kasım tarihinde Fatih Harbiye dizisinin yeni bölümünü Show TV’den izleyebilirsiniz.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]