Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Geçen Haftanın En Çok izlenen Dizileri

Geçtiğimiz hafta seyirciyle buluşan yerli dizilerden bazıları reyting sıralamalarında zirvede yer almayı başardı.

Geçtiğimiz hafta izlenme rekorları kıran dizilerden ilki, Fox kanalında yayınlanan “Karagül” dizisiydi. AB sıralamasında ise, zirveye “Karadayı” oturdu. Atv kanalının başarılı dizisi “Karadayı”, tüm kişiler sıralamasında ise, bir adım geriye düşerek, 3. sıraya yerleşti. “Kurtlar Vadisi Pusu” ise, yine ilk üçte yerini korumayı başardı. 
Hem AB hem de tüm sıralamalarda 2. Sırada yerini aldı. Yeni başlayan dizilerden biri olan “Kaderimin Yazıldığı Gün”, tüm kişiler sıralamasında 4. Sıraya yerleşti. Ancak, bu başarısını AB sıralamasında gösteremedi ve 10. sırada yerini aldı. Kanal D’nin en beğenilen dizilerinden biri olan “Küçük Ağa” geçtiğimiz hafta reyting sıralamalarında geriledi. Dizi, tüm kişiler sıralamasında 7. Sıraya yerleşti. Fakat AB sıralamasına girmeyi başaramadı.  Fox kanalının bir diğer sevilen yeni dizilerinden “Kocamın Ailesi”, AB sıralamasında düşüş yaptı ve listede 6. Sırada yerini aldı. 
Star TV kanalının favori dizisi “Medcezir”, önceki haftaya göre reytinglerde yükseliş yaşadı. Dizi, AB listesinde 3. Sırada yer aldı. Tüm kişilerde ise, 9. Sırada yerini buldu. Güllerin Savaşı ve Kara Para Aşk dizileri, AB listesinde ilk 10’a girmeyi başardı. “O Hayat Benim” dizisi ise, sadece tüm kişiler sıralamasına girdi ve beşinci oldu.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]