Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Günahkar Dizisi Ali Yusuf Kimdir ? Seçkin Özdemir Kimdir ?

Günahkar Dizisi Ali Yusuf Kimdir ? Seçkin Özdemir Kimdir ? Günahkar Dizisi Ali Yusuf karakteri gerçek ismi nedir ,Günahkar Dizisi Ali Yusuf Seçkin Özdemir kimdir nereli boyu kilosu

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Günahkar Dizisi her çarşamba bizlerle olmaya devam ediyor.Günahkar Dizisi karakterlerinden Ali Yusuf yani Seçkin Özdemir kimdir ,Seçkin Özdemir hayatı resimleri hakkında sizler için bilgiler derledik ..

Günahkar Dizisi Ali Yusuf Karakteri Kimdir ? (Seçkin Özdemir)

Tıp fakültesi 4. sınıf öğrencisi... On iki yaşından beri âşık. Zeki, dürüst, samimi, duyarlı, bilinçli, içli, bir kez değen gözü tekrar çağıran keskin bir güzelliğe sahip. Hocaları Ali Yusuf’un dâhi bir doktor olacağını düşünür. Seçtiği meslek tesadüf değil, acı dindirmek, derde devâ olmak onun tabiatında var. Hayatı "vermek" üzerine kurulu olan Ali Yusuf'un ister gözle, ister sözle söylensin; asla kayıtsız kalamadığı cümle; "Bana yardım et!" İstanbul'un sahile yakın -şehir varoşu- sayılabilecek bir semtinde babası ve kız kardeşi ile yaşar. Annesini küçük yaşta kaybetmiştir. Birlikte büyüdüğü, çocukluk aşkı Aslıhan birini öldürür. Sevdiğinin yüzüne en küçük gölgenin düşmesine bile tahammülü olmayan Ali Yusuf için âşıkın nesi var ise mâşuka fedâ’dır... Suçu üzerine alır. Ay yüzlü Yusuf, aşk kuyusundan çıkartılır, zindana atılır adeta... Yıllar sonra cezası bitip dışarı çıktığında, ne Ali Yusuf'un bıraktığı dünya aynı dünyadır ne de Ali Yusuf, aynı Ali Yusuf.


Seçkin Özdemir Kimdir Kısaca

Seçkin Özdemir kimdir işte kısaca kendisini tanıtalım. Seçkin Özdemir, 25 Ağustos 1981 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Meslek olarak radyo ve televizyon programcısıdır. Oyuncu, DJ ve sunuculuk yaparak geçimini sağlamıştır.

Seçkin Özdemir Rol Aldığı Diziler

Yaban Gülü – 2008
Muhteşem Yüzyıl – Leo – 2012
Al Yazmalım – İlyas – 2011
Bir Aşk Hikayesi – Korkut Ali – 2013
Seçkin Özdemir Resimleri ;


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]