Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

“Hayat Yolunda” Dizisinde Sürpriz Gelişmeler

Her Çarşamba günü saat 20:00’da Kanal D kanalında yayınlanan “Hayat Yolundadizisi düşen reytingler yüzünden yayından kaldırılma tehlikesi ile karşı karşıyaydı. Final yapması beklenen dizi, son bölümündeki sürpriz gelişmeler ile yeniden reyting sıralamasına girmeyi başardı. Reyting sıralamasında yükseliş yakalayan dizi, ekibi çok mutlu etti.
Ekim ayında yayınlanmaya başlayan ve konusu hastanede geçen “Hayat Yolunda” dizisi, başarılı oyuncuları bünyesinde barındırıyor.  Feride Kaytan tarafından yönetilen dizisinin oyuncu kadrosunda Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Burak Yamantürk, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun gibi başarılı isimler yer alıyor. Özellikle Ediz Hun’un bu dizide yer alması, hayranlarını çok mutlu etmişti. Tabi, Nur Fettahoğlu’da başarılı sahneleriyle dizide adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.
Hayat Yolunda Dizinin konusunu merak edenler için hatırlatalım. Dizide, kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kalan bir özel hastanenin yeniden ayağa kalkması için, Ediz Hun “Veysel” rolüyle yeni bir ekip oluşturur. Bu ekip 5 başarılı doktordan oluşmaktadır. Hepsi insanlara yardım etmeyi amaç edinen doktorlar, özel hayatlarında hep bir hayal kırıklığı yaşarlar.

26 Kasım tarihinde yeni bölümü yayınlanacak “Hayat Yolunda” dizisinde, işler çığırından çıkacak. Alp’ın boşanmaktan vazgeçmesi Şafak’ı zor duruma sokacak. Bu durum onu Melis’den intikam almaya sürükler. Alp ise, dedektif tutarak olayları aydınlatmaya çalışacak.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]