Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Hom Ofis Dizisi Oyuncular Kimler ? Hom Ofis Dizisi Hangi Kanalda ?

Bu makalemizde Hom Ofis Dizisi Oyuncular Kimler ?  Hom Ofis Dizisi Hangi Kanalda ? TV8 Hom Ofis Dizisinde Kimler Oynuyor?hom ofsi dizi oyunları,tv8 hom ofis dizisi oyuncuları dizi karakterleri sorularının cevabını bulabilirsiniz

Acun ILICALI'nın tv8 i satın almasından sonra tv8 ekranı tamamen değişerek bir eğlence kanalı haline geldi.Şimdi ise Star Tv'den transfer ettiği Kaçak Gelinler dizisinin ardından Hom Ofis Dizisiyle tv8 ekranlarında ..

Peki Hom Ofis Dizisinin Konusu Hikayesi Nedir ? 

Hom/Ofis birbirini çok seven aile bireylerinin, evin reisinin çalışma hayatına evden devam etmeye  karar vermesiyle ortaya çıkan eğlenceli durumları anlatan bir aile komedi dizisidir.

Yapımcı     :Birol Güven
Senarist    :Birol Güven
Yönetmen   :Emre Kavuk 
Oyuncular   :Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Ani İpekkaya, Emin Gümüşkaya, Sarp Aydınoğlu, Çağlar Bade Türe, Ozan Uygun, Zeynep Sevi Yılmaz, Mesut Can Tomay.

Hom Ofis; 27 Kasım Perşembe akşamı ilk bölümü ile TV8 ekranlarında başlıyor. “Pek Yakında” filmi ile izleyenlerin büyük beğenisini toplayan başarılı oyuncu Cengiz Bozkurt dizide  evin babası “Hamdi” karakterini canlandırıyor. 

Genel Hikaye:
Kalabalık bir ailede, büyük bir gürültü içinde yaşayan Hamdi, sabahları işe gittiğinde rahat bir nefes almaktadır. Elinden gelse her gün fazla mesaiye kalacak, hatta yatılı olarak bile çalışacaktır. Evdeki gürültü, aile fertleri arasındaki çatışmalar,  her şeye burnunu sokan annesi, babaanne ile aynı odada kalan evin genç kızı, ergen oğlu ve tabii ki karısı, sevimli, sıcak ama çekilmesi zor bir atmosfer oluşturmaktadır. Hamdi tüm çevresinin imrendiği sempatik ailesi için tek bir şey söylemektedir “Ah ah! davulun sesi uzaktan hoş gelir.” Bu çılgın ev hayatı devam ederken, Hamdi’nin hayatı bir gün hiç beklemedik bir gelişmeyle altüst olur. Çalıştığı iş yeri bir karar almıştır ve işe artık herkes evlerinden devam edecektir. Yani Hom Ofis! İlk başta kulağa hoş gelen evden çalışma fikri Hamdi’nin ailesini yakından tanıdıkça sevimli bir maceraya dönüşecektir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]