Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İbrahim Çelikkol Reaksiyon Dizisinden Neden Ayrıldı ?

İbrahim Çelikkol Reaksiyon Dizisinden Neden Ayrıldı ?,ibrahim çelikkol diziden neden ayrıldı ,oğuz neden öldü diziden neden ayrıldı,reaksiyon oğuz diziden neden ayrıldı

Star Tv ekranlarının en büyük bütçeli dizisi Reaksiyon 10. Bölümünde Oğuz karakteri ile diziye veda ederek herkesi şaşırttı .

Dizinin reytinglerininde iyi gitmediği şu günlerde kaldırılacağı bile iddaa edilirken ,Oğuz karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol 'un diziden eski sevgilisi Sinem Kobal'dan ayrıldıktan sonra diziden de ayrılarak yakın arkadaşları ile Türkiye'yi terkederek Los Angeles a gittiğide konuşuluyor.

Peki Oğuz Nasıl öldü isterseniz hatırlayalım arkadaşlar . Yavuz ASLAN'ın evini basarak karısını esir alan İbrahim Oğuz'u vurarak ağır yaralamıştı. Hastanede ameliyata alınan Oğuz (İbrahim Çelikkol) kalbinin sürekli durmasına rağmen hayata döndürüldü. Ancak Yavuz Aslan ve Tekin abiyi İbrahime teslim ederek yerini bulmak için bir plan yapıldı ama İbrahim bunun bir oyun olduğunu anlayarak harekete geçti . Yavuz Aslan ile Tekin İbrahim'in kaldığı eve geldiklerinde İbrahim çoktan kapıdaki güvenlik görevlileri uyutup Oğuz'un yanına gelmişti bile .

Tekin ile oyun oynayarak Oğuz'un canını bağışlayacağını belirten İbrahim Tekin'in kazanmasına rağmen Yavuz ASLAN'ın Mehmet Rauf Beyi araması İbrahim'i çok sinirlendirdi ve İbrahim Oğuz'u öldürdü.

Kaynak :dizirehberi.org
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]