Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Işıl Yücesoy Kimdir ? (Kara Para Aşk Dizisi)

Işıl Yücesoy Kimdir ? (Kara Para Aşk Dizisi),kara para aşk dizisi ışıl yücesoy oynadığı karakter kimdir,Işıl Yücesoy hayatı oynadığı diziler sinema filmleri 

Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden ve belkide sosyal medyada en çok konuşulan dizisi Kara Para Aşk'a yeni bir oyuncu katılıyor . Kara Para Aşk dizisi oyuncu kadrosuna katılan Işıl Yücesoy kimdir hayatı nereli resimleri hakkında sizler için bilgiler derledik.


Işıl Yücesoy kendi resmi twitter adresinden attığı twitle diziye katıldığını ve yakında görüşmek üzere notunu paylaştı ; işte attığı twit; "Yakında Kara Para Aşk’ta buluşmak üzere" .. Ancak aktrisin hangi karakteri canlandıracağı ise, şimdilik bilinmiyor...

Işıl Yücesoy Unutursam Fısılda ,Korkuyorum AnnePrensesin Uykusu ile sinemalarda izlediğimiz; Çemberimde Gül OyaYer Gök Aşk ve Yol Arkadaşım gibi diziler ile  gibi filmlerde rol almış ..

Işıl Yücesoy Kimdir Hayatı Rol Aldığı Dizi ve Filmler ;

Işıl Yücesoy,  2 Ekim 1945 yılında Kırklareli'de doğdu. Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olan Işıl Yücesoy, 1969 yılında Devlet Tiyatrosu'nda sanat hayatına atıldı. Daha sonra 1975 yılında şarkıcı olarak sahneye çıkmaya başladı. Aynı yıl ilk 45’liği Çalamazsın Mutluluğu basıldı. 1978 yılında kendi firması Orient Plak’ı kuran sanatçı, birçok gece kulübü ve gazinoda sahneye çıktı. Dört adet plağı basılan Yücesoy, 1981'den sonra film ve dizilerde rol almaya başladı.Işıl Yücesoy'un Tanju Cılızoğlu ile olan evliliğinden Meneviş adında bir kızı vardır. 

Rol Aldığı Dizi -Filmler
1981 Milcan 
1984 Geçim Otobüsü Nazlı 
2000 Üvey Baba Hanımağa 
2004 Çemberimde Gül Oya Sema 
2004 Korkuyorum Anne Neriman 
2005 Güz Yangını Dila Hanım 
2006 Rüya Gibi İhya 
2007 Zoraki Koca Saadet
2008 Goncakaranfil Babaanne 
2008 Yol Arkadaşım Nalan 
2011 Yer Gök Aşk Hamiyet
Her çarşamba Atv ekranlarında ekranlara gelen Kara Para Aşk ;Başrollerini Engin AkyürekTuba BüyüküstünErkan CanSumru Yavrucuk,Burak Tamdoğan ve Saygın Soysal gibi isimler paylaşıyor.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]