Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kaçak Gelinler Yeni Yayın Günü Ne Zaman ? Kaçak Gelinler Hangi Gün Oynayacak ?

Kaçak Gelinler Yeni Yayın Günü Ne Zaman ? Kaçak Gelinler Hangi Gün Oynayacak ? kaçak gelinler neden yayın günü değişti ,kaçak gelinler hangi gün oynayacak
İlk olarak Star TV kanalında yayınlanmaya başlayan ve sonrasında reytinglerinde düşüş yaşanmasıyla birlikte Ekim ayında TV 8 kanalında yayınlanmaya devam eden “Kaçak Gelinler” dizisi, bu değişim ardından reytinglerde yükseliş yaşamıştı. Son yayınlanan bölümleriyle reyting sıralamasında hızlı bir artış yakalayan dizi, birçok iddialı yapımı da sollamaya başladı. Dizi hakkında yapılan son açıklamalar ise, hayranlarının bir kısmını üzmüştü. Kanalın aldığı karara göre, “Kaçak Gelinler” dizisi geçtiğimiz günlerde Cuma gününe alınmıştı. Bu kararın ardından dizi hayranları twitter üzerinden kampanya başlattı ve dizinin perşembeye alınmasını istedi. Bu durum twitter da trend topic oldu.
Cuma günü her kanalda başarılı dizi projelerinin yer alması, “Kaçak Gelinler” dizisinin de işini zorlaştıracaktı. Dizi fanlarının sosyal medyada birlik olması ve seslerini hep birlikte duyurması, kanal yönetiminin yeni bir karar almasını sağladı. “Kaçak Gelinler” dizisi artık yeniden Perşembe günleri hayranlarıyla buluşacak. TV 8 kanalının eleştiriler karşısında sessiz kalmaması ve dizi hayranlarının bu isteğini yerine getirmesi, herkesi mutlu etti. Senaryosu Engin Elgün tarafından yazılan ve Kerem Çakıroğlu tarafından yönetilen dizi, olay örgüsüyle seyircinin sempatisini daha ilk bölümde kazanmıştı. “Kaçak Gelinler” dizisini artık her Perşembe, saat 20:00’da, TV 8 ekranlarında izleyebilirsiniz.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]