Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kertenkele Dizisini Halk Çok Beğendi!

Henüz yeni başlayan dizilerden biri olan “Kertenkele”, yayınlandığı ilk bölümle birlikte tepkileri de üzerine çekmişti. Sosyal medyada büyük tartışmalar yaratan ve bazı kesimler tarafından şikayet yağmuruna tutulan dizi, yayınlanan son bölümüyle reytinglerin galibi olmayı başardı.
Timur Acar’ın imam rolünde yer aldığı dizi, imamların kötü gösterildiği ve gerçeği yansıtmadığı gibi tepkiler toplamıştı. Hatta dizi, mecliste bile tartışma konusu olmuştu. Olaylı sahneleriyle gündemi meşgul eden dizinin, reyting sıralamasında 1. sıraya yerleşmesiyle birlikte, çekimlere hız kesmeden devam edilecek. Halk tarafından çok beğenilen ve cumartesi günü seyirciyle buluşan “Kertenkele” dizisi, ilerleyen günlerde yine tartışmalara yol açacak gibi görünüyor.

İmam Ziya rolünü canlandıran Timur Acar, diziyle ilgili sokakta güzel tepkiler aldığını belirtti. Dizinin geçtiğimiz günlerde camilerde çekilmesi Diyanet tarafından yasaklanmıştı. Karşılaştıkları birçok engele rağmen halkın sempatisini kazanan dizi, yeni bölümüyle 22 Kasım günü Atv kanalında seyircisiyle buluşacak. Son bölümünde evlilik telaşı saran Kertenkele ve Zehra’nın yeni bölümde nasıl maceralara atılacağı şimdiden merak konusu oldu.

Yeni başlayan dizinin cumartesi günü Kiraz Mevsimi ve Güllerin Savaşı gibi çok izlenen dizilerle aynı saatte yayınlanması ve şimdiden bu dizilerin izlenme oranını geçmesi, ekibin başarısını kanıtlıyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]