Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kiraz Mevsimi Dizisi Oyuncuları

Cumartesi günleri Fox TV de izleyicisiyle buluşan Kiraz mevsimi dizisi, oyuncu kadrosu ve konusuyla geniş bir hayran kitlesi elde etmeyi başardı. Özellikle başrol oyuncularıyla dikkat çeken dizi, izleyenleri bıktırmayan, samimi bir konusuyla da gönülleri fethediyor. Kiraz mevsimi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve biyografileri hakkında merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Özge Gürel (Öykü)
Dizinin başrol oyuncularından biri olan Özge Gürel, Öykü karakterini canlandırıyor. İstanbul doğumlu güzel oyuncu, 27 yaşında ve kova burcudur. Huzur ve Sokağı ve Medcezir gibi dizilerde küçük roller oynadıktan sonra, Kiraz Mevsimi dizisinde yıldızı parlamıştır.

Serkan Çayoğlu (Ayaz)
Ayaz karakteriyle genç kızların gönlünü çalan Serkan Çayoğlu, dizi dünyasında yıldızı yeni parlayan isimlerden biridir. 26 yaşındaki yakışıklı oyuncu, Almanya’da doğmuştur. Birçok profesyonel isimden oyunculuk eğitimi aldıktan sonra, Hande Yener’in klibinde karşımıza çıkan Çayoğlu, birkaç dizi küçük roller üstlenmiştir.

Dağhan Külegeç (Mete)
Kavak Yelleri dizisinden tanıdığımız Dağhan Külegeç, şimdiye kadar birçok dizide oyunculuk sergilemiştir. 36 yaşında olan Külegeç, İstanbul doğumludur. Son olarak Survivor’da yankı uyandıran oyuncu, Kiraz Mevsimi dizisiyle yeniden hayranlarının karşısındadır.

Nilperi Şahinkaya (Şeyma)
26 yaşındaki Şahinkaya, Bilkent Üniversitesi mezunudur. Fransa’dan Türkiye’ye gelen oyuncu, Deniz Yıldızı dizisindeki canlandırdığı karakterle tanınmıştır.

Fatma Toptaş (Sibel Korkmaz)
32 yaşında ve Mersin doğumlu oyuncu, Recep İvedik filminde sergilediği oyunculukla hayran sayısını arttırmıştır.

Hakan Çimenser (Bülent)
46 yaşındaki oyuncu, Tekirdağ doğumludur ve Kiraz Mevsimi dizisi öncesinde birçok tiyatro oyununda oyunculuk sergilemiştir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]