Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kurtlar Vadisi Pusu'da Ömer Baba'nın Gizlenen Vasiyeti

2007 yılından beri yayınlanan ve her bölümüyle izleyiciyi ekrana daha da bağlayan dizi “Kurtlar Vadisi Pusu”, oyuncuların özel hayatlarında yaşanan özel gelişmelerle de adından her zaman söz ettirmeyi başarıyor. Necati Şaşmaz’ın son olarak dizi setinde kaza geçirmesiyle gündeme gelen dizi, ufak bir aradan sonra yeniden ekranda yerini almaya başladı. Son bölümlerinde Ömer Baba’nın vasiyeti sır gibi saklanan dizide, gerçekler de bir bir ortaya çıkıyor.
Her Perşembe, Kanal D ekranlarında yayınlanan “Kurtlar Vadisi Pusu”, son yayınlanan bölümünde Ömer Baba’nın vasiyetinin açıklanmasıyla seyirciyi çok şaşırttı. Ömer Baba’nın vefatından sonra seyircinin bir türlü öğrenemediği vasiyette, Polat Alemdar’ı ilgilendiren çok önemli cümleler vardı. Avukatın açtığı vasiyette ilk olarak boş bir kağıt parçası çıkmıştı. Sonrasında yaşanan gelişmeler ile birlikte Sır Katibi Süha Tarık, Ömer Baba’nın vasiyetini Polat’a iletmeyi başardı. Devletin arka planında işleyen ocak anlayışının sır katipliğini yapan Polat’ın dizideki babası, bu bahsi geçen tüm ocakların liderliğini oğluna devrettiğini vasiyette yazıyordu. Bu vasiyet, seyirciyi ekran karşısına kilitledi ve Polat’ın vasiyet karşısında kararının nasıl olacağı şimdiden merak konusu oldu.

20 Kasım günü yayınlanan “Kurtlar Vadisi Pusu”, bu hafta reytinglerde hayal kırıklığı yaşadı. AB kategorisinde düşüş yaşayan diziyi “Kocamın Ailesi” dizisi geçti ve ilk sırada yer aldı.  
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]