Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Medcezir 49. Bölüm Kıyafetleri (21 Kasım 2014)

Bu makalemizde Medcezir 49. Bölüm Kıyafetleri (21 Kasım 2014) ,medcezir 49. bölüm mira'nın kıyafetleri nerden almış nasıl alırım,Medcezir 49. Bölüm Eylül'ün Mert'in ve Yaman'ın Kıyafetleri (21.11.2014) sorularına cevap bulabiliriz arkadaşlar .

Medcezir 49. Bölüm Kıyafetleri (21 Kasım 2014) ile sosyal medyada şimdiden konuşulmaya başladı bile .Peki Medcezir 21 Kasım 2014 49. bölümde neler yaşandı bir hatılayalım ; Kenan’ın yaptığı hırsızlık Yaman’ı derinden yaralar. Bu olay Mira’dan neden uzak durduğunu Yaman’a bir kez daha hatırlatır. Yaman kendini suçlarken, onu gerçeklerle yüzleştiren Mira olur. Ayrılıklarının gerçek nedenleriyle ilgili konuşmaya başlarlar... Yaman için bu da bir adımdır. Ama Mira hala kırgın, hala yaralıdır.


Sedef, Mira ile dertleştikten sonra umutsuzluğa düşen Yaman’ı tekrar umutlandırır. Yaman “pes etmemelidir”, “vazgeçmemelidir” ve yapmayı düşündüklerini “ertelememelidir”. Bu cesaretlendirmeyle Yaman, Mira’ya sözle dile getiremediklerini dile getirecek başka bir yol bulur.


Şimdi ise sıra geldi kıyafetleri incelemeye arkadaşlar ; Öncelikle Yaman'ın örgülü kazağı ile başlayalım ; Kazak Cable Knit Pullover marka ve fiyatı ; € 119,95 arkadaşlar ;ama kazak gerçekten harika arkadaşlar ; 


Eylül'ün giydiği mavi çan etek ise ; H&M Bell-shaped skirt modeli ve fiyatı £29.99

Mira'nın 49. Bölümde giydiği Mira – Deri Detay Kaban ise ; Twist DERİ DETAYLI COLOR-BLOCK KABAN fiyatı 349 TL

Mira'nın piyona çalarken giydiği çizme ve Kot Etek ; DENIM PELMET SKIRT BY MARQUES'ALMEIDA X TOPSHOP fiyatı £60.00


Mira'nın ayrıca yine 49. bölümde giydiği H&M marka kimonosu ne kadar kaç tl nerden almış bir bakalım ; Kimono with beaded embroidery Fiyatı ; £69.99Eylül'ün 49. Bölümde giydiği Sarı Peluş Kaban Twist Marka CEP DETAYLI PELUŞ KABAN fiyatı; 399.00 tl


SİZCE DEĞERLİ YORUMLARINIZI BİZLERLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ ARKADAŞLAR

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]