Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Medcezir 50. Bölümde Neler Olacak Medcezir 50. Bölüm Yorumları 28 Kasım 2014

Bu Makalemizde Medcezir 50. Bölümde Neler Olacak 28 Kasım 2014,medcezir 50. bölüm özeti 28.11.2014,medcezir 50. bölüm yorumları hakkında soruların cevabını bulabilirsiniz.


Medcezir 50. Bölüm 28 Kasım 2014 tarihinde yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek .Yaman Mira'yla yaşadığı kırgınları unutmak için bir süpriz hazırlar ve Mira’ya doğru cesur bir adım atar. 

Sedef, Mira ile dertleştikten sonra umutsuzluğa düşen Yaman’ı tekrar umutlandırır. Yaman “pes etmemelidir”, “vazgeçmemelidir” ve yapmayı düşündüklerini “ertelememelidir”. Bu cesaretlendirmeyle Yaman, Mira’ya sözle dile getiremediklerini dile getirecek başka bir yol bulur.

Mert’in açık arttırmada, “başbaşa bir yemek ödülü” olarak hiç tanımadığı biriyle yemek yiyeceği gün yaklaştıkça iyice gerginleşir. Üstüne Eylül’ün uzakta olması, ve bu yemekle ilgili kıskançlıkları  bu esrarengiz yemeği daha da zorlu hale getirir. Ve Mert yemeğe götüreceği kızın kim olduğunu öğrenir. 


Ayrıca Deniz'le Selim yakınlaşmaya başlar ve Selim geçmişini unutmaya çalışan Deniz'e hayatına girmesi için bir şans verecek mi ?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]