Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Meryem Uzerli’nin Yeni Partneri Kim Olacak?

Dubaili MBC kanalı ile ortak bir Türk şirketin 2 yıllık sözleşme yaptığı sevilen oyuncu Meryem Uzerli’nin yeni dizisi için senaryo ve partner arayışları devam ediyor. Bu süreçte birçok aday isim de ortaya atılıyor. Bunların sonuncusu, Mehmet Günsur oldu. 
Yapılan haberlere göre, güzel oyuncu ile Günsur başrolü paylaşacak. Uzerli ve Günsur’un hayranları, atılan bu iddialara çok sevindi. İki oyuncuyu Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra aynı karede görmek istediklerini  belirten hayranları, sosyal medyadan birçok yorum yaptılar. Dizi sektörü de aynı düşüncede buluştu. İkilinin aynı dizide olması, hem Türk hem de Arap kanallarında büyük ilgi görebilir.

Meryem Uzerli’nin yer alacağı yeni dizi projesi için senaryo arayışı devam ederken, birçok iyi senarist projelerini yapımcıya sunmaya devam ediyor. Ortaya atılan bazı dedikodulara göre , senaryonun belirlendiği ve İstanbul’da bir aşk hikayesinin anlatılacağı öne sürüldü. Yapım şirketi ise, yaptığı açıklamada oyuncuya üç ayrı senaryo yolladıklarını ve Meryem Uzerli’nin bu senaryolardan birini seçeceğini belirtti. Tabi, partner konusu da gündemi meşgul etmeye devam ediyor. 
Mehmet Günsur cephesinden ise, bu konu hakkında bir açıklama gelmedi.  İlerleyen günlerde, Meryem Uzerli’nin yeni dizi projesi ile daha detaylı bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]