Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Necati Şaşmaz’dan Güzel Haber

Ülkemizin uzun soluklu dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu’nun başrol oyuncusu Necati Şaşmaz’ın geçirdiği set kazasının ardından, dizinin çekimlerine bir süre ara verilmişti. Şaşmaz kaza sonrasında çenesinin kırılması ve geçirdiği ameliyat nedeniyle, bir süredir evinde dinleniyordu. Hayranlarını üzen bu haberlerin ardından Şaşmaz’ın iyileşme sürecinin güzel gittiği ve önümüzdeki hafta dizi çekimlerine katılacağı duyuruldu. Bu müjdeli haber, Polat hayranlarını sosyal medyada çok mutlu etti.

Polat karakteriyle ekranların eskimeyen ismi olmaya devam eden Şaşmaz, hızlı iyileşme süreciyle birlikte dizi setine geri dönmek için gün sayıyor. Necati Şaşmaz’ın sağlığına kavuşması, dizi ekini de sevindirdi. Bu üzücü kaza ardından bocalayan set ekibi, Şaşmaz’ın yeniden sette tam zamanlı çalışmasıyla diziyi aksatmadan izleyiciyle buluşturacak.

Çene kemiğinin kırılmasının ardından önemli bir operasyon geçiren Şaşmaz, şu günlerde evinde dinlenerek vakit geçiriyor. Hızlı bir iyileşme sürecine giren oyuncudan gelen güzel haberler ise, dizi fenomenlerini şaşırtmaya devam ediyor. Sosyal medyada yankı uyandıran büyük set kazasının ardından paniğe kapılan Polat hayranları, adeta sosyal medyayı sallamıştı. Necati Şaşmaz’ın çene ameliyatından sonra, yavaş yavaş konuşmaya başladığı da medyaya düşen haberler arasında yer alıyor. Dizide Polat’ın sesini başka birinin seslendirmesi nedeniyle, konuşmakta zorluk çekmesi set ekibine zorluk yaşatmayacak gibi görünüyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]