Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

O Hayat Benim Dizisi Oyuncuları

Başrollerini Keremcem ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı “O Hayat Benim” dizisi oyuncu kadrosuyla geniş bir hayran kitlesini elinde tutuyor. Fox TV kanalında yayınlanan dizinin yönetmen koltuğunda Merve girgin oturuyor. Aşk ve dram konularını işleyen “O Hayat Benim” dizisinin oyuncu kadrosunu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Keremcem  (Ateş) 
Genç kızların hayran olduğu sanatçı Keremcem, bu dizi sayesinde hayranlarıyla her hafta buluşmaya devam ediyor. 36 yaşındaki sanatçı, Muğla doğumludur. Öncesinde de birçok dizide başrol oynamıştır.

Ezgi Asaroğlu  (Bahar)
İzmir doğumlu ve 27 yaşındaki güzel oyuncu, Leyla ile Mecnun dizisinde hayran kitlesini arttırmıştır. Bahar rolüyle çok beğenilen oyuncu, sinema filmi ve dizilerde rol almaktadır.

Sinan Albayrak (Mehmet)
41 yaşındaki başarılı oyuncu, birçok sinema filmi ve dizide karışımıza çıkmıştır. Genelde yardımcı rolleri üstlenen Albayrak, Mehmet Emir rolündedir. İstanbul Üniversitesi Konservatuarı mezunudur.

Ahu Sungur (Hülya)
“Adını Feriha Koydum” dizisinde üne kavuşan oyuncu, 33 yaşındadır. İstanbul doğumlu oyuncu, Akademi İstanbul Tiyatro Bölümü mezunudur.

Ceren Moray (Efsun)
Efsun karakterini canlandıran güzel oyuncu, “Kavak Yelleri” dizisinde tanınmıştır. İstanbul doğumlu ve 29 yaşındadır. Haliç Üniversitesi Konservatuar bölümü mezunudur.

Yeşim Ceren Bozoğlu (Nuran)
39 yaşında ve Ankara doğumlu oyuncu, İzmir de dublaj yapmaya başladıktan sonra sinemaya atılmıştır. Birçok Devlet tiyatrosunda yer almıştır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]