Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça Dizisi Keriman Kimdir ? Nursel Köse Kimdir ?

Paramparça Dizisi Keriman Kimdir ? Nursel Köse Kimdir ? paramparça keriman kimdir ,paramparça dizisi keriman karakteri kimdir kim oynuyor gerçek adı ismi ne ,nursel köse hayatı resimleri biyografisi hakkında bilgilerini bulabilirsiniz.

Star Tv 'nin yeni dizisi Paramparça dizisinin karakterlerinden Keriman Kimdir onu tanıyalım .Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkayı'nın oynadığı Paramparça dizisi pazartesi başlıyor.

Paramparça Dizisi Keriman Kimdir ?  (Nursel Köse)

Gülseren’in görümcesi. Kendisine ve kardeşi Özkan’a aileden kalan evde Gülseren ile birlikte yaşıyor. Kendi çıkarı için yapmayacağı kötülük, çevirmeyeceği entrika yok.

Nursel Köse Kimdir Hayatı ResimleriNursel Köse  Doğum Tarihi : 1 Ocak 1970

Nursel Köse  Yaşı :44

Nursel Köse  Doğum Yeri :Malatya

Nursel Köse Burcu : Oğlak


Nursel Köse Boyu :175 cm

 Nursel Köse 1970 Malatya doğumludur.Üniversite eğitimini yurt dışında tamamlayan başarılı oyuncu eğitim hayatı sırasında oyunculuk konusun`da oyunculuk dersleri almıştır.Başarılı oyuncu kısa sürede eğitimini tamamlayıp.Berlin`de İki Kadın isimli kaberayı kurmuştur.Bir çok dizi ve sinema filmin`de rol alan başarılı oyuncu eğitim hayatını tamamladıktan kısa bir süre içinde sıkça adından söze ettiren oyuncular arasında ki yerini almıştır.
 2009 yılında Cemal Hünal ,Fırat Çelik ve Duygu Yetiş`in başrollerini paylaştığı Kış Masalı adlı dizi`de Dilber karakteri ile büyük bir çıkış yaşamıştır.72 Koğuş isimli sinema filmin`de Kuru Nedime rolü ile büyük bir başarı yaşamıştır.2012 yılın`da Kanal D ekranlarında yayınlanan Kötü Yol isimli dizi`de Bedia olarak izleyicilerin karşısına çıkmıştır.2014 yılı Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça dizisiyle Keriman Rolüyle karşımızda ...
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]