Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça Dizisi Yakında Başlıyor!

Çekimleri hız kesmeden süren ve çok yakında Star TV kanalında yayınlanacak “Paramparça” dizisi, oyuncu kadrosu ile dizi severleri çok heyecanlandırmıştı. Tanıtım fragmanları yayınlanan dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya yer alıyor. 

Ortaya atılan bazı iddialara göre, beklenen reytingleri yakalayamayan “Sil Baştan” dizisinin yerine “Paramparça” yayınlanacak. Bu iddialar, “Sil Baştan” dizisinin de ekrana veda edeceğinin habercisi oldu.

Son dört dizisi de tutmayan ve kısa sürede kaldırılan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, bu dizi projesinde çok iddialı sözleriyle dikkat çekiyor. Yeni projeyle hayatından yeni bir sayfa açmayı planladığını belirten Yeşilçay, Petekkaya ile başrolü paylaşmaktan da memnun olduğunu dile getirdi. Dizide Cemal Hünal’ın yer alsı ise, oyuncunun hayranlarını çok sevindirdi.

Paramparça” dizisi henüz yayınlanmadan tanıtımında çalan İntizar’ın şarkısı şimdiden olay oldu. “Su gibi gözlerin yağmur bahar” adlı şarkı dizi tanıtımı kadar dikkat çekmeyi başardı. “Her parçam seninle” şarkısı da dizi yayın hayatına başlamadan büyük ilgi gördü. Dizi severlerin heyecan içerisinde beklediği dizide, Erkan Petekkaya’nın Cihan rolü ve Nurgül Yeşilçay Gülseren rolünü canlandıracak. Endemol Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturuyor.


“Paramparça” dizisinin diğer oyuncuları: Ebru Özkan, Tolga Tekin, Güneş Emir, Nursel Köse, Alina Boz, Leyla Tanlar, Cemal Hünal, Burak Tozkoparan.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]