Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Poyraz Karayel Dizisi Poyraz Kimdir - İlker Kaleli Kimdir (Poyraz Karakteri)

Poyraz Karayel Dizisi Poyraz Kimdir , İlker Kaleli (Poyraz Karakteri) Kimdir,İlker Kaleli kimdir,ilker kaleli resimleri nereli boyu


Kanal D erkanlarında aralık ayında başlayacak olan Poyraz Karayel dizisi karakterlerinden ; Poyraz Karayel karakterine hayat verecek olan İlker Kaleli Kimdir Hayatı Resimler hakkında bilgileri sizler için derledik arkadaşlar İsterseniz önce dizi karakteri Poyraz Karayel Kimdir ,poyraz karakteri kimdir bir bakalım ;


Poyraz Karayel

Hayatı boyunca tutunacak bir dal aramış ama başaramamış. Siz onu bir serseri gibi göreceksiniz ama ondaki yürek kimsede yok. Sadece gününde değil. Poyraz eski bir polis. İşlemediği bir suç yüzünden meslekten atıldıktan sonra, hayatı baş aşağı yuvarlanmış. 
Bir yanda çok sevdiği oğlu. Bir yandan tek aşkı Ayşegül. Yanına girdiği mafya babası Bahri. Amiri Mümtaz. Bütün dünya birleşmiş Poyraz'ın üzerine gelmektedir. Oysa bunlar Poyraz için çocuk oyuncağıdır.

İlker Kaleli Kimdir Rol Aldığı Diziler-Filmler; 

Ünlü oyuncu 1984 yılında İstanbul da doğdu.Eğitimine önem veren İlker Kaleli kariyeri için eğitimine Londra da devam etmiştir.Londra' yı çok beğendiğinden orada yaşamaya karar vermiştir.Mezun olduktan sonra asıl hedefi şarkı sözü yazarı ya da dj olmaktı. Sempatik bir yapıya sahip olduğundan dolayı birçok dizi teklifi aldı ve hayatını bu yönde değiştirdi.İlker Kaleli "Kayıp Şehir" adlı dizide başrolu alarak Türkiye'nin gündemine oturmuş en çok konuşulan oyunculardan biri olmuştur.Dizi deki başarısının bir ödülü olarak Türkiye geri dönüş yapmıştır.

İlker Kaleli (Poyraz Karayel)’nin Dizileri Ve Filmleri

  • Kayıp Şehir 2012
  • Silsile 2013
  • Kayıp 2013
  • Poyraz Karayel 2014


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]