Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Reaksiyon Dizisi Oyuncuları

Eylül ayında güçlü bir kadroyla ekrana gelen ve seyircinin beğenisini kazanan “Reaksiyon” dizisi, her pazartesi Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. 20:30’da ekrana gelen dizinin konusu kadar oyuncuları da dikkat çekiyor. İşte, “Reaksiyon dizisinin oyuncu kadrosu:
Erdal Beşikçioğlu (Yavuz Aslan)
44 yaşında ve Ankara doğumlu olan oyuncu, “Behzat Ç.” ile geniş bir hayran kitlesi edindi. Başarılı oyuncunun yönetmenlik deneyimleri de bulunmaktadır. Hacette Devlet Konservatuarı mezunudur.
Selen Soyder (Zeynep)
İzmirli güzel oyuncu 28 yaşındadır. Miss Turkey yarışmasında birinci olan Soyder, sonrasında dizilerde oynamaya başlamıştır. “Yer Gök Aşk” dizisinde şöhrete kavuşan oyuncu, oldukça beğenilmektedir.
İbrahim Çelikkol (Oğuz)
32 yaşında ve Sakarya doğumlu olan oyuncu, bir dönem modellik yapmıştır. Birçok dizi ve sinema filminde rol alan Çelikkol, “Reaksiyon” dizisi kadrosunda geçtiğimiz günlerde ayrılmıştır.
Nehir Erdoğan (Duygu)
34 yaşındaki güzel ve başarılı oyuncu, İzmir doğumludur. İşletme Bölümü mezunu oyuncu, “Yabancı Damat” dizisiyle hayran sayısını ikiye katladı. Sinema filmlerinde de yer alan oyuncu, bu son dizi projesinde “Duygu” karakterini canlandırıyor.
Savaş Özdemir (Ferhat)
44 yaşında ve İstanbul doğumlu oyuncu, birçok dizi ve sinema filmlerinde oynamıştır.
Yurdaer Okur (Gürkan)

40 yaşında ve Rize doğumlu oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]