Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Şeref Meselesi 1. Bölüm Resimleri

Şeref Meselesi 1. Bölüm Resimleri ,şeref meselesi dizisi 1. bölüm resimleri,şeref meselesi 1. bölüm yorumları ,kanal d şeref meselesi 1. bölüm fotoları

Şeref Meselesi 1. Bölüm ü ile Kanal D ekranlarında başlıyor.Yeni başlayacak olan dizinin reyting sonuçları ve sosyal medyadaki yankısı merak konusu ..

Şeref Meselesi ; Reyting sonuçları yüzünden erken final yapan bir çok dizinin sonu gibi mi olacak yoksa sezon sezon izleyeceğimiz bir sürükleyici dizi mi olacak bekleyip görelim..

Kanal D 'nin ses getirecek yeni dizisi Şeref Meselesi saat 20.00 'da başlıyor.Dizinin başrollerini Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik, Alma Terziç, Taner Turan, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, Ahmet Dizdaroğlu, Şerif Erol ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları, merakla beklenen yeni dizisi Şeref Meselesi dizisi Pazar, saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek.Evin küçük oğlu Emir’in stajını İstanbul’da yapacak olması ve ailede yaşanan ani bir kayıp, anne Zeliha’yı harekete geçirir. 25 yıldır beklediği İstanbul hasreti sona ermek üzeredir. Kılıç Ailesi, Ayvalık’taki hayatlarını arkalarından bırakarak yeni umutlarla İstanbul’un yolunu tutar.Evin büyük oğlu Yiğit ilk günden mahalledeki kızların ilgisini çekmiştir. Başta Derya ve Kübra olmak üzere mahallenin genç kızlarının kalbini fetheden Yiğit,  oynayacağı türlü aşk oyunlarının sinyalini verir. Emir ise mahallenin bir diğer güzel kızı Sibel’e ilk görüşte vurulur. Mantığını ön planda tutan genç kız da, Emir’e karşı boş değildir. Hasan, çok sevdiği karısı Zeliha’yı mutlu edebilmek için çırpınırken karşısına çıkan kötü niyetli insanları hesaba katmaz. Tüm birikimlerini yatırdığı kuyumcu dükkanının soyulması Kılıç Ailesi için sonun başlangıcı olur.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]