Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Şeref Meselesi Dizisi Yakında Başlıyor

23 Kasım Pazar günü Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak “Şeref Meselesi” dizisi, oyuncu kadrosuyla şimdiden ilgi odağı oldu. Ön gösterimi yapılan dizide, oyuncular şık kıyafetleriyle göz doldurdu. Özellikle Kerem Bürsin, Yasemin Allen ve Şükran Ovalı gecenin ilgi odağıydı. Kanyon AVM Cinemaxsimum Sinemaları’nda düzenlenen davette, oyuncular merak edilen soruları cevapladı ve canlı yayından hayranlarına dizi hakkında ufak ipuçları verdiler.
Geçtiğimiz hafta twitter üzerinden yapılan bir yarışmada, kazanan 25 kişi bu ön gösterim için bilete sahip olacaktı. Binlerce kişinin ilgi gösterdiği yarışmanın kazananları, ön gösterimde dizinin ilk bölümünü oyuncularla birlikte izleme şansına sahip oldular. Gecede, diğer dizilerde rol alan oyuncular da vardı.
Pazar akşamı saat 20:00’de yayınlanacak olan “Şeref Meselesi “ dizisinin ön gösterimi, katılımcılar tarafından çok beğenildi. Dizinin reyting dönüşlerinin nasıl olacağı ise şimdiden merak konusu oldu.
Şeref Meselesi dizisinin konusunu merak edenler için kısaca paylaşalım:

Kerem Bürsin ve Şükrü Özyıldız dizide iki kardeşi canlandıracak. Kardeşlerden biri sorumsuz ve eğlenceye düşkünken, diğeri daha uysal, akıllı ve mantıklı kararlar almaktadır. Zıt karakterlere sahip ve bakış açıları farklı bu kardeşlerin babalarını kaybetmeleri ile birlikte, bir krize sürükleneceklerdir. Dedelerinin ölümüyle daha da sarsılacak olan kardeşler, bir süre sonra çıkmaza girecekler ve bazı konular onların karşı karşıya gelmesine neden olacaktır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]