Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ulan İstanbul Dizisi Oyuncuları

Dizi içerisinde oyuncuların seslendirdikleri şarkılarla birçok müzik kanalında fenomen haline dönüşen Ulan İstanbul dizisi, oyuncu kadrosuyla da çok beğeniliyor. Kanal D’nin en çok izlenen dizileri arasına girmeyi başaran Ulan İstanbul, konusuyla da izleyenleri büyülemeyi başardı. Yaz aylarında başlayan ve reytinglerde güzel dönüş almasıyla devam eden dizinin oyuncularına yakından bakalım.

Şebnem Bozoklu (Yaren)
35 yaşında ve İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu, 9 Eylül üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Birçok dizi ve sinema projesinde yer almıştır. Son olarak Ulan İstanbul dizisinde seslendirdiği şarkılarla sanal ortamda fırtına gibi esmektedir.

Erkan Kolçak Köstendil (Karlos)
31 yaşındaki yakışıklı oyuncu Bursa doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi, Tiyatro mezunu olan oyuncu, Sakarya Fırat dizisinde ve birkaç sinema projesinde rol almıştır.

Uğur Polat (Kandemir)
53 yaşındaki başarılı oyuncu, İstanbul doğumludur. U güne kadar birçok dizi ve sinema projesinde rol almıştır.

Sevtap Özaltun (Derya)
30 yaşındaki güzel oyuncu, Artvin doğumludur ev dizi öncesinde birkaç reklam projesinde yer almıştır. Haliç Üniversitesinde Tiyatro bölümünden mezundur.

Salih Bademci (Ceyhun)
İzmir doğumlu oyuncu, 30 yaşındadır ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olmuştur. Elveda Rumeli ,Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi birkaç dizi projesinde yer almıştır.

Caner Özyurtlu (Bahadır)
28 yaşında ve İstanbul doğumlu oyuncu, Lise Defteri dizisinde tanınmıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur ve birçok sinema filminde rol almıştır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]