Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ulan İstanbul’da Sürpriz Sahneler

Her pazartesi Kanal D ekranlarında yeni bölümleriyle seyirci karşısına geçen “Ulan İstanbul” dizisi, bu haftaki sürpriz sahneleriyle çok konuşulacak. Yayınlandığı ilk günden itibaren sosyal medyada yankı uyandıran ve dizi içerisindeki Yaren ile Karlos’un şarkı performanslarıyla izlenme rekorları kıran dizi,  yeni bölümde herkese Nostalji yaşatacak. “Karagözlüm” Türk sinema filminde Türkan Şoray’ın balıkçı kızı sahnesini yeniden canlandıran Yaren, seyirciyi ekran başına kenetleyecek.
Karagözlüm” filminde çok sevilen ve yıllarca hatıralarımızdan silinmeyen sahnelere imza atan Türkan Şoray’ı canlandıracak “Yaren”, Karlos ile yine çeşitli maceralara atılacak. Yeni bölümün tanıtım fragmanı yayınlanan dizi, bu Nostaljik sahnelerle seyirciyi şimdiden heyecanlandırmaya başladı.
Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun gibi sevilen oyuncularında yer aldığı “Ulan İstanbul” dizisi, 24 Kasım Pazartesi, saat 20:00’da yine seyirciye eğlenceli dakikalar yaşatacak. Tanıtım fragmanında yer alan sahneler şimdiden sosyal medyada çok konuşulan dizi, her bölüm seyircinin dikkatini çekmeyi ve sosyal medyayı sallamayı başarıyor.

“Ulan İstanbul” dizisinin yeni bölümünün konusundan sizlere biraz bahsedelim. “Azize” rolü ile ekran karşısına geçecek Şebnem Bozoklu ve Karlos, yeni bölümde Faysal’a yakınlaşmak için çareyi balıkçı kılığına girmede buluyor. Bozoklu, yeni bölümde “Azize” rolüyle Türkan Şoray’ın yıllarca önce seslendirdiği  “Oy Oy Birtanem” şarkısını da söyleyecek. Hakan Karsak ise, konuk oyuncu oluyor. Karsak, bu bölümde çete lideri Faysal’ı canlandıracak.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]