Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Vahide Perçin’in Yeni Dizisi

En son “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde “Hürrem” karakterini canlandıran başarılı oyuncu Vahide Perçin, yeni bir dizi projesiyle fazla ara vermeden yeniden ekranlara dönüyor. Yeni dizisinin hazırlıklarına hız kesmeden devam eden Perçin, bir yandan da boşandığı eşi ile açtığı oyunculuk akademisini idare ediyor.

Yönetmen koltuğunda Veli Çelik’in oturacağı yeni dizi projesinde, Vahide Perçin’in rolü henüz duyurulmadı. Ünlü oyuncu, daha öncesinde de aynı yönetmen ile “Annem” dizisinde çalışmıştı. “Göç Zamanı” isimli dizi ile yeniden sevenleriyle buluşacak Perçin, Selçuk Yöntem ile başrolü paylaşacak. Başarılı iki ismin yer alacağı dizinin tam kadrosu henüz kesinleşmiş değil. Yapılan bazı haberlere göre, dizide Mehmet Aslantuğ, İpek Tuzcuoğlu ve İclal Aydı gibi önemli isimler de yer alabilir. Ancak, bu konuda net bir bilgi yok.
“Göç Zamanı” adlı dizi, geçtiğimiz sezon da gündeme gelmişti. Bir süre ara verilen dizi projesinin ne zaman seyirciyle buluşacağı bilinmiyor. Vahide Perçin ve Selçuk yöntemin başrolü paylaşması ise, iki oyuncunun hayranlarını şimdiden merak içinde bıraktı. İlerleyen günlerde dizide başka hangi isimlerin yer alacağına dair haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]