Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yeni Başlayacak Diziler

Bazı diziler reytinglere yenik düşüp ekrandan kaldırılırken, bir yandan da dizi sektöründe yeni proje
çalışmaları devam ediyor. İşte yakında seyircinin beğenisine sunulacak dizi projelerinden bazıları;

Racon
TMC yapım tarafından ekrana sunulacak dizinin başrolleri şimdiden olay oldu. Mehmet Aslantuğ ve Hande Doğandemir’in başrolde yer alacağı dizinin senaryo çalışmaları hız kesmeden sürüyor. İkili, bu dizi baba ve kız rolünü canlandıracak. “Racon” dizisinin yakında hangi kanalda ve hangi gün başlayacağını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Maral
Racon” dizisi gibi bu dizi projesinin senaristliğini de Kerem Deren üstlenecek. Ekin Koç ve Hazal Kaya’nın başrolü paylaşacağı dizi projesi, çok yakında TV8 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Aşkın Dili Yok
Kanal D ekranlarında gösterilmeye başlayacak dizi, Boyut film tarafından çekiliyor. Dizinin başrollerinde Deniz Çakır, Yiğit Özşener ve Murat Ünalmış gibi isimler yer alacak. Aydın Bulut’un yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin çekimleri hız kesmeden devam ediyor. Dizi yapımcıları, “Aşkın Dili Yok” dizisinin farklı bir aşk hikayesini konu alacağını ve çok iddialı olacağını her sözlerinde belirtiyorlar.

Küçük Yalancılar
Pretty Little Liars dizisinin Türkçe versiyonu olacak “Küçük Yalancılar” dizisi, oyuncu kadrosu için henüz görüşülüyor. Merve Boluğur’a teklif götürüldüğü yapılan haberler arasındaydı.

Utanmaz

Shameless” dizisinin Türkçe versiyonu yakında Türk seyircisiyle buluşacak. Ferhan Şensoy’un baba rolünü kabul ettiği söylentiler arasında yer alıyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]