Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

13 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 13.12.2014

13 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 13.12.2014, 13 aralık 2014 dizi reyting sonuçları , 13 aralık reyting sıralaması , 13.12.2014 tv reyting sonuçları hangi dizi birinci oldu 
13 Aralık 2014 Cumartesi günü tv  ekranlarında geceye Kiraz Mevsimi mi Urfalıyım Ezelden mi Güllerin Savaşı mı  dizisi damgasını vurdu arkadaşlar . Bakalım 13 aralık 2014 Cumartesi günü reyting birincisi hangi dizi olacak ve TOTAL de ve AB sıralamasında kaçıncı sırada yer alacak bakalım .

Star Tv ekranlarında Urfalıyım Ezelden dizi 9. Bölümüyle ekranlara gelecek.Urfalıyım Ezelden Total ve AB reyting sonuçları merak ediliyor.

Fox Tv ekranlarında ise Kiraz Mevsimi 23. Bölümüyle ekranlara gelecek . Aslında en çok merak edilen reyting sonuçlarından biri .Kiraz Mevsimi ; TOTAL ve AB sıralama sonucu ,Kiraz Mevsimi kaçıncı oldu bekleyip görelim.

Kanal D ekranlarında ise ; Güllerin Savaşı dizisi ekranlara geliyor arkadaşlar .

Atv ekranlarında ise sevilen dizi Kertenkele yeni bölümüyle ekranlara gelecek . Sevilen dizisi kaçıncı oldu bekleyip görelim ..

Kiraz Mevsimi yine reyting birincisi olan dizi arakdaşlar ; Sungurlar ise geçen haftaki yerini koruyarak Total de 2. sırada yer aldı

Atv de yayınlanan Kertenkele dizisi TOTAL de 3. sırada yer aldı Bu Tarz Benim Eleme gecesi ise 4. sırada yer aldı .Özlem Bu Tarz Benim e veda eden yarışmacı oldu .

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]