Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

17 Aralık 2014 Diriliş Ertuğrul 2. Bölüm Fragmanı İzle 17.12.2014

Diriliş Ertuğrul 2. Bölüm Fragmanı İzle 17 Aralık 2014,17.12.2014 Diriliş Ertuğrul 2. Bölüm yeni bölüm fragmanı izle ,17 aralık diriliş ertuğrul dizisi 2. bölüm neler olacak ,17.12.2014 Diriliş Ertuğrul 2. Bölüm özeti izle


TRT1 ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümüyle seyirciyi ekranlara kitleyen Diriliş-Ertuğrul Dizisi ;2. Bölümüyle 17 Aralık 2014 Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. 

Moğolların baskılarıyla bunalan Kayılar, yurt bulamadıkları için Selçuklulara ait yayladan göç edememişlerdir. Kış ve kıtlık obayı esir almıştır. Süleyman Şah’ın büyük oğlu Gündoğdu, toyda Halep’e gitmeyi önerir. Bu teklif kabul görür. Herkes Süleyman Şah’ın kararını beklemektedir: Halep’e gidecek elçi kim olacaktır?Alpleri ile ava giden Ertuğrul, Müslüman bir aileyi Haçlıların elinden kurtarıp obaya getirir. Kurtardığı ailenin kızı Halime, Ertuğrul’un kalbine bambaşka bir ateş düşürürken obanın bu yeni misafirleri ateşten bir çember içinde hayat mücadelesi veren Kayıları daha büyük bir tehdidin kucağına atacaktır. Bölgenin, Haçlı entrikasının kuklası olan Selçuklu komutanı Kara Toygar, Kayılardan Ertuğrul’un kurtardığı aileyi ister. Aksi halde, Kayı boyunu, ordusuyla ezmekle tehdit eder. Toyda, beyler konuyu istişare ederler. Kayı Beyi Süleyman Şah, aileyle ilgili nasıl bir karar verecektir?Gelişleriyle Kayı obasını karıştıran ailenin sakladıkları gerçek kimlikleri, Kayıları ve Ertuğrul’u sonu bilinmeyen bir maceraya sürükleyecektir. 

Diriliş “Ertuğrul” 2. bölümüyle 17 Aralık Çarşamba akşamı 19.55’te TRT1’de başlıyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]