Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

17 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 17.12.2014

17 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 17.12.2014, 17 aralık 2014 çarşamba günü dizi reyting sonuçları , 17 aralık reyting sıralaması , 17.12.2014 tv reyting sonuçları hangi dizi birinci oldu 
17 Aralık 2014 Çarşamba günü tv  ekranlarında geceye bakalım geçen hafya damgasını vuran Diriliş Ertuğrul Dizisi reyting sonuçları kaçıncı oldu . Bakalım 17 aralık 2014 Çarşamba reyting birincisi hangi dizi olacak ve TOTAL de ve AB sıralamasında kaçıncı sırada yer alacak bakalım .

TRT1 ekranlarında geçen haftaya damgasını vuran Diriliş Ertuğrul Dizisi bakalım kaçıncı oldu ? Diriliş Ertuğrul Reyting leri en çok merak edilen dizilerin başında geliyor.


Kanal D ekranlarında ise ; final yapacak diziler arasına katılan Hayat Yolunda dizisi var . Hayat Yolunda Dizisi reyting sonuçları kaçıncı oldu bakalım ?


Vee ATV 'nin en iddalı dizilerinden Kara Para Aşk kaçıncı oldu Reyting Sıralamasında kaçıncı oldu en çok merak edilen dizilerden biride Kara Para Aşk .


Aslında çarşamba günü dizileri arasında inanılmaz bir reakabet var Show Tv ekranlarında Yılanların Öcü Dizisi Reyting Sonuçları ,Star Tv ekranlarında Güzel Köylü Total ve Ab reyting sonuçları , en çok reyting sonuçları merak edilen diziler .Reyting sonuçları açıklandı arkadaşlar ; 

Çarşamba gününün reyting sonuçları belli oldu!TOTAL grubunda Güzel Köylü , AB grubunda Diriliş Ertuğrul günün en çok izlenilen yapımları oldular.


Star TV'nin sevilen dizisi Güzel Köylü TOTAL grubunda zirveyi kimselere bırakmadı. Ancak dizinin düşüş yaşamaya başlaması da gözlerden kaçmadı. TOTAL'de zirvede yer alan dizi AB de 3. oldu arkadaşlar .


TRT1'in geçen hafta yayın hayatına başlayan iddialı dizisi Diriliş Ertuğrul , TOTAL grubunda ikinci olurken , AB grubunda en çok izlenilen dizi oldu. Dizi geçen haftaya göre TOTAL de reytinglerini yükseltirken , AB grubunda az da olsa düşüş yaşadı.


Show TV'nin sevilen dizisi Yılanların Öcü TOTAL de 5.14 lik izlenme oranıyla 4. sırada yer alırken ; AB grubunda adeta çakıldı diyebiliriz arkadaşlar 15. sırada yer aldı

TOTAL 
     

AB


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

3 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]