Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

18 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 18.12.2014

18 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 18.12.2014, 18 aralık 2014 perşembe günü dizi reyting sonuçları , 18 aralık reyting sıralaması , 18.12.2014 tv reyting sonuçları hangi dizi birinci oldu 
18 Aralık 2014 Perşembe günü tv ekranlarında birbirinden güzel diziler ve tv programları var arkadaşlar . Günün dizileri Kurtlar Vadisi Pusu ve Kocamın Ailesi Arasında geçecek reyting savaşı en çok merak edilen diziler arasında .

Geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu haftada Beşiktaş'ın maçı var . Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş - Çaykur Rize Maçı Atv ekranlarında . Geçtiğimiz hafta TOTAL de en çok izlenen ve reyting birincisi ; Beşiktaş Tottenham Maçı olmuştu . Tv ekranlarında pek şifresiz izleyemediğimiz için futbol maçlarını benim kanatim bu akşam en çok izlenen Beşiktaş Maçı olur.

Gelelim diziler arasındaki reyting rekabetine ; geçen hafta Kurtlar Vadisi Pusu yayınlanmamıştı ve bunu şurdaki yazımızla sizlerle duyurmuştuk .Tabiki bu durum Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisine yaradı ve TOTAL de ve AB grubunda perşembe günü dizileri arasında en çok izlenen dizi olmayı başardı .

Bu hafta ise Kurtlar Vadisi Pusu ; 240. yeni bölümüyle ekranlara gelecek .Kurtlar Vadisi Reyting sıralamasında kaçıncı oldu . (TOTAL-AB) Bekleyip görelim arkadaşlar .

Fox Tv ekranının en sevilen dizilerinden olan Kocamın Ailesi reyting sıralamasında yukarıları zorlamaya devam ediyor arkadaşlar . 8-14 Aralık 2014 geçen hafta en çok izlenen diziler arasında TOTAL de aldığı 7.44 share izlenme oranıyla en çok izlenen 4. dizi olurken ,AB grubunda ise en çok izlenen 2. dizi olmayı başardı .Kocamın Ailesi 24. Bölüm reyting sonuçları nasıl olacak ,reyting sıralama sonuçları kaçıncı oldu ?

Ocak Ayında final yapacağını duyuran Aramızda Kalsın dizisi 48. yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında . Eski reyting günlerini arayan dizi bu hafta kaçıncı oldu bakalım arkadaşlar ..

Samanyolu Tv ekranlarında yayınlanan İki Dünya Arasında dizisi reyting sonuçları ? kaçıncı oldu en çok merak edilen diziler arasında .

Aslında en çok merak edilen diziler arasında Show Tv ekranlarında yayınlanan Roman Havası Dizisi kaçıncı oldu ,Roman Havası reyting 18.12.2014

kaynak : dizirehberi.org 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

4 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]