Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

22 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 22.12.2014

22 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 22.12.2014, 22 aralık 2014 pazar dizi reyting sonuçları , 22 aralık reyting sıralaması , 22.12.2014 tv reyting sonuçları hangi dizi birinci oldu en çok izlenen dizi detaylar haberimizde

22 Aralık 2014 Pazartesi Reyting Sonuçlarına geçmeden önce en çok merak edilen dizilerin başında Karadayı Dizisini tahtıdan eden Paramparça Dizisi var arkadaşlar ..

Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça Dizisi 4. Bölüm reyting sonuçları ile ekranlara gelecek arkadaşlar. 22.12.2014 Paramparça Dizisi kaçıncı olacak bakalım .

Geçen Haftanın en çok izlenen diziler arasına girmeyi başaran Paramparça Dizisi kaçıncı oldu merakla bekliyoruz.

Atv ekranlarının en çok izlenen diziler arasında olan ve TOTAL - AB grubunda aldığı oylarla düşüşe geçen Karadayı dizisi kaçıncı oldu Reyting Sıralaması nasıl bakalım.

Kanal D ekranlarında ise Ulan İstanbul Dizisi 26. yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Geçtiğimiz hafta istenileni veremeyen dizi bakalım kaçıncı oldu .

TRT 1 ekranlarında Şimdi Onlar Düşünsün 9. Bölümüyle ekranlara gelirken PT2 de Aşkın Kanunu 7. bölümü ile ekranlara gelecek . Bakalım 2 TRT 1 dizi kaçıncı olacak .

TV8 ekranlarında ise O Ses Türkiye Düello lar başladı bakalım reyting sıralaması üstünde bir etkisi olacak mı arkadaşlar.

Ayrıca son olarak Samanyolu Tv ekranlarında yayınlanan Ötesiz İnsanlar Dizisi yeni bölümüyle ekranlara gelecek . TOTAL ve AB reyting sonuçları merak edilen diziler arasında 

Reyting Sonuçları açıklandı arkadaşlar Paramparça Dizisi yine lider ; aldığı 9.83 lik reyting oranıyla birinci olmayı başardı .

Karadayı Reyting Sonuçları ise ; 6.55 lik izlenme oranıyla 2. sırada yer aldı.


TOTAL
AB

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]