Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

2016 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 30.6.2016

23 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 23.12.2014, 23 aralık 2014 salı dizi reyting sonuçları filinta ezra hangisi birinci oldu , 23 aralık reyting sıralaması , 23.12.2014 tv reyting sonuçları hangi dizi birinci oldu en çok izlenen dizi detaylar haberimizde..

23 Aralık 2014 Reyting Sonuçlarına geçmeden önce hiç şüphesiz geceye damgasını Filinta Dizisi vurdu arkadaşlar .

TRT 1 ekranlarında 1. bölümüyle ekranlara gelen ve twitterda da atılan mesajlarla diziye ne kadar ilgi olduğunu gördük arkadaşlar. Filinta Dizisi 1. Bölüm reyting sonuçları kaçıncı oldu bakalım arkadaşlar. 





Show Tv ekranlarında da ertelenen ve geçen hafta başlayacak olup bu hafta başlayan Ezra Dizisi var arkadaşlar .Ezra Diziside 1. bölümüyle Show Tv ekranlarında yayınlandı . Ezra 1. Bölüm Reyting Sonuçları kaçıncı oldu merak konusu.

Peki gelelim hangi dizi birinci oldu Filinta mı Ezra mı hangi dizi salı akşamı dizileri arasından galip çıktı . Filinta Reyting mi Ezra Reyting sonuçlarımı dizi yapımcılarını sevindirecek.

Aslında o kadar tehlikeli bir günkü çarşamba .Gerçekten birbirinden iddaalı diziler var arkadaşlar ; Kanal D ekranlarında Küçük Ağa , Atv ekranlarında kaçak ve Tv8 ekranlarında ise O Ses Türkiye Düellolar var bakalım galip hangi dizi olacak .

Star Tv de ise Özcan Deniz'in dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün ,Samanyolu Tv ekranlarında ise Ekip1 ..

Arkadaşlar tam bir süpriz ne Ezra Ne Filinta Dizisi ilk 10'a girebildi lider Kaderimin Yazıldığı Gün 


TOTAL


AB Grubu 

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

6 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]