Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

24 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 24.12.2014

24 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 24.12.2014, 24 aralık 2014 Çarşamba dizi reyting sonuçları filinta ezra hangisi birinci oldu , 24 aralık reyting sıralaması , 24.12.2014 tv reyting sonuçları hangi dizi birinci oldu en çok izlenen dizi detaylar haberimizde..

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul Dizisi 3. Bölüm Reyting Sonuçları merak edilen diziler arasında . Diriliş Ertuğrul Dizisi Son Sahnesi nde Kara Toygar Selçuklu Şehzadesi Numan Karakterini ister Süleyman Şah'ta Kara Toygar esir aldığı Gündoğdu'yu kurtarabilecek mi .

Star Tv 'nin en çok izlenen diziler arasında olan Güzel Köylü Dizisi Reyting Sonuçları da merak edilen diziler arasında . Diriliş mi Güzel Köylü mü birinci oldu kaçıncı oldu ?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Yılanların Öcü dizisi kaçıncı oldu ? Ayrıca tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye 'de düellolar devam ediyor .

Kanal D ekranlarında ise ; final yapacak diziler arasına katılan Hayat Yolunda dizisi var . Hayat Yolunda Dizisi reyting sonuçları kaçıncı oldu bakalım ?

Kara Para Aşk kaçıncı oldu Reyting Sıralamasında kaçıncı oldu en çok merak edilen dizilerden biride Kara Para Aşk .


Reyting Sonuçları açıklandı arkadaşlar Diriliş Ertuğrul Dizisi Total DE 2. sırada yer alırken AB de yine zirveyi kimseye bırakmadı. TOTAL Reyting Sonuçları 24 Aralık 2014

AB Reyting Sonuçları 24.12.2014


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

6 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]